Razem 263 593 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Jestem Misio, piesek do połowy łydki. Nie jestem ogromny i nie zajmę wiele miejsca . Jestem zdrowym pieskiem mam 7 lat. Któregoś dnia, szukając swojego miejsca znalazłem schronienie u mojej Pani. Przez 5 lat mieszkałem ze swoją panią i kotem rezydentem. Dobrze nam było razem. Ale, któregoś dnia moja Pani poszła do szpital i już nie wróciła, więc szukam domu.

Po śmierci swojej pani, znalazł dom tymczasowy u starszych państwa, którzy z uwagi na stan zdrowia, nie wiedzą jak długo będą mogli mu dać schronienie.

Początkowo ostrożny, podkulony ogonek, Misio nabierał poczucia bezpieczeństwa. Nie szczeka już na pieski na ulicy. nauczył się jeździć windą, lubi spacery, smakołyki i leżenie na kanapie. Spokojnie znosi wizyty u weterynarza. Mieszkał z kotem. Dogaduje się z sunią z którą ma kontakt.

Misio, to spokojny i zrównoważony piesek, ładnie chodzi na smyczy. Jak chce wyjść na spacer, sygnalizuje to, proszeniem łapkami. Zostaje sam w domu.

Cały czas swoimi oczkami szuka, potwierdzenia, że już teraz będzie dobrze.

Robię wszytko, co możliwe, aby nie trafił do schroniska.

Jeśli znajdzie się osoba, która chciałaby przygarnąć Miśka do domowych warunków, nie do budy na posesję, bo on się do tego rodzaju pilnowania nie nadaje, to proszę o kontakt.

Kom 503 776 849

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 25.03.2017 21:21
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 524669
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Misio i jego historia, historia, jak tysiące innych - Zdjęcie nr 1Misio i jego historia, historia, jak tysiące innych - Zdjęcie nr 2Misio i jego historia, historia, jak tysiące innych - Zdjęcie nr 3Misio i jego historia, historia, jak tysiące innych - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)