Razem 263 412 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Poszukujemy dobrego domu dla Songisia - bardzo miłego, grzecznego i kochanego młodego psiaka, który kilka dni temu trafił pod naszą opiekę. Songiś jest pieskiem drobnej budowy na długich łapkach. Jest drobny i filigranowy jak sarenka. Songiś trafił do nas poobijany. Został prawdopodobnie potrącony przez samochód, na szczęście nie został połamany. Obecnie dochodzi do siebie, zaczął już spacerować z opiekunami, czuje się coraz lepiej. To przemiły i spokojny psiak. Można go bez problemu wziąć na ręce, psiak pozwala na wykonywanie przy nim niezbędnych zabiegów weterynaryjnych i pielęgnacyjnych. Jest miły, grzeczny i bezproblemowy.

Songiś może wydawać się starszy, ale to młody, około 2-letni piesek. Waży około 7-8 kg, większy nie będzie. Piesio ma przepiękne, trójbarwne umaszczenie, a dodatkowo gdzieniegdzie ma pręgi, które powodują, że jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

Songiś jest miły, cichy, grzeczny i spokojny. Szukamy dla niego troskliwego, kochającego domu.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i zostanie wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Smsów nie otrzymujemy. schroniskopsiepole.

Kontakt:

Iwona 793993779

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 25.03.2017 17:28
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 524660
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
SONGIŚ - bardzo miły, grzeczny i kochany filigranowy psiak s - Zdjęcie nr 1SONGIŚ - bardzo miły, grzeczny i kochany filigranowy psiak s - Zdjęcie nr 2SONGIŚ - bardzo miły, grzeczny i kochany filigranowy psiak s - Zdjęcie nr 3SONGIŚ - bardzo miły, grzeczny i kochany filigranowy psiak s - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Katarzyna
Województwo: Kraków (Małopolskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Katarzyna
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)