Razem 261 149 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Poszukujemy dobrego domu dla Ariela - spokojnego i grzecznego, przyjaznego psiaka o łagodnym usposobieniu. Ariel trafił do nas niedawno, niestety nikt go nie szuka. To bardzo miły i przyjazny piesek zarówno do ludzi jak i do innych piesków. Jest nieduży; waży nieco ponad 10 kg, ma około 4 lat. Może i ciut posiwiał mu pyszczek, ale Ariel jest młodym pieskiem - ma około 4 lat. Piesio uwielbia przytulać się i wtulać głowę w opiekunów. Jest wówczas najszczęśliwszy. To typ psiaka, który będzie wiernym towarzyszem człowieka na spacerach, ale jednocześnie nie będzie wymagał bardzo dużo ruchu. Jest spokojnym i opanowanym czworonogiem. Ariel ma piękne, intensywnie ubarwioną okrywę włosową. Przy odrobinie pielęgnacji będzie ona pięknie lśnić w promieniach słońca.

Ariel ma krótkie łapki - głową sięga pod kolano, grzbiet do połowy łydki.

Piesek na pewno dogada się z innymi czworonogami i nie będzie psem kłopotliwym.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i zostanie wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Smsów nie otrzymujemy. schroniskopsiepole.

Kontakt:

Iwona 793993779

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 25.03.2017 11:01
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 524600
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
ARIEL-super miły psiak o pogodnym usposobieniu szuka dobrego - Zdjęcie nr 1ARIEL-super miły psiak o pogodnym usposobieniu szuka dobrego - Zdjęcie nr 2ARIEL-super miły psiak o pogodnym usposobieniu szuka dobrego - Zdjęcie nr 3ARIEL-super miły psiak o pogodnym usposobieniu szuka dobrego - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Katarzyna
Województwo: Kraków (Małopolskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Katarzyna
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)