Razem 263 593 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Poszukujemy dobrego i mądrego opiekuna dla Skuterka - bardzo inteligentnego i bystrego psiaka, który kilka tygodni temu trafił pod naszą opiekę. Skuterek jest pieskiem niewielkim; waży około 6-7 kg, ma około 3-4 lat. Jest niesamowicie wiernym i oddanym przyjacielem. Porzucony przez właściciela kilka razy wracał w to samo miejsce. Nadal wiernie towarzyszył człowiekowi, który się go pozbył..

To smutne, że tak wierny przyjaciel, pomimo tego, że dla swojego "pana" był zwykłą rzeczą, potrafił nadal za wszelką cenę starać się do niego wrócić, ale "opiekun" był nieugięty i za nic w świecie nie chce mieć w domu Skuterka.

Psiak szuka nowego, troskliwego i opiekuńczego domu. To psiak, który potrzebuje mieć zajęcie i opiekę. Na pewno nie będzie, przynajmniej na początku, czuł się bezpiecznie pozostawiany na wiele godzin sam w domu. Potrzebuje opiekuna, który pokaże mu, że nie ma czego się bać, że jego pan wróci i nie porzuci go jak ten poprzedni. Skuterek jest pieskiem niedużym i niekłopotliwym. Bez problemu może ze swoim opiekunem podróżować. Lubi jazdę samochodem, ładnie spaceruje na smyczy, jest czysty i zadbany. Na pewno będzie bardzo pojętnym psim uczniem. Wydaje się rozumieć polecenia wydawane przez opiekunów. To mały psiak o wielkim psim duchu. Świetnie odnajdzie się w domu z aktywnym panem, który zapewni mu kilka spacerów dziennie lub będzie z nim się bawił w domu. Skuterek na pewno to doceni.

Skuterek ma bardzo ładną, srebrną okrywę włosową. Na pewno ma w sobie coś z teriera.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Smsów nie otrzymujemy. schroniskopsiepole.pl

Kontakt:

Iwona 793993779

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 24.03.2017 21:17
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 524556
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Skuter kochany, niewielki, mądry psiak szuka fajnego domu - Zdjęcie nr 1Skuter kochany, niewielki, mądry psiak szuka fajnego domu - Zdjęcie nr 2Skuter kochany, niewielki, mądry psiak szuka fajnego domu - Zdjęcie nr 3Skuter kochany, niewielki, mądry psiak szuka fajnego domu - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Katarzyna
Województwo: Kraków (Małopolskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Katarzyna
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)