Razem 258 494 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Poszukujemy dobrego i troskliwego domu dla Luksika - młodego, spokojnego, przyjaznego psiaka, który znów jest pod naszą opieką. Luksik niestety nie miał szczęścia. W krótkim czasie zmienił swój adopcyjny dom i z powodu niedopilnowania wyszedł na ulicę, aby znów zacząć swoją tułaczkę, tym razem po ulicach Krakowa. Udało się go odnaleźć i zabezpieczyć, trafił ponownie pod skrzydła pracowników schroniska. W ciągu kilku dni odnalazł się znów u nas i z dnia na dzień robi ogromne postępy. Psiak nie jest już tak przerażony jak wcześniej. Na widok opiekunów cieszy się, merda wesoło ogonkiem, uśmiecha się :) marszcząc delikatnie nos. Liże po rękach, biegnie po przysmaki, bawi się zabawkami, lubi gdy głaszczą go dzieci. Bez problemu dzieli się jedzeniem z kotem czy z innymi psiakami. Luksik ładnie spaceruje już na smyczy, bez problemu chodzi po schodach (i w górę i w dół). Stał się naprawdę fajnym pieskiem.

Luksik czasem boi się jeszcze przejeżdżających samochodów, ale nie ma co się dziwić. Przez kilka tygodni ruch uliczny stanowił jego codzienność. Luksik jest psem niedużym - waży około 11 kg, nie więcej. Piesek ma delikatną, wrażliwą naturę. W pierwszych dniach może być trochę "ostrożny" w kontakcie ze swoim opiekunem, ale gdy przekona się, że nic mu nie grozi na pewno stanie się bardzo oddanym, wiernym przyjacielem, który swego pana kochał będzie nad życie.

Luksik jest pieskiem posłusznym. Wykonuje polecenia, można z nim ćwiczyć wykonywanie różnych poleceń. To czysty, spokojny, cichy psiak. Nie jest szczekliwy, nie niszczy. Czasem lubi spać przy butach swego opiekuna (z tęsknoty), ale ich nie niszczy. Luksik będzie wiernym psem. Potrzebuje jedynie dobrego i kochającego pana, który będzie o niego dbał i da mu poczucie bezpieczeństwa, którego tak bardzo mu brakuje.

Luksik ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Smsów nie otrzymujemy. schroniskopsiepole.

Piesio przebywa w domu tymczasowym w Krakowie.

Kontakt:

Iwona 793993779

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 15.03.2017 19:24
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 522760
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
LUKSIK-nieduży, młody, spokojny psiak szuka troskliwego domu - Zdjęcie nr 1LUKSIK-nieduży, młody, spokojny psiak szuka troskliwego domu - Zdjęcie nr 2LUKSIK-nieduży, młody, spokojny psiak szuka troskliwego domu - Zdjęcie nr 3LUKSIK-nieduży, młody, spokojny psiak szuka troskliwego domu - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Katarzyna
Województwo: Kraków (Małopolskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Katarzyna
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)