Razem 258 494 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Hera – NUMER EWIDENCJI: 0041/17

Hera to młoda, bo około 3 letnia (wiek na styczeń 2017 roku) urocza sunia w typie rasy Alaskan Malamut, która przebywa w Schronisku w Warszawie.

Jest typową przedstawicielką rasy. Ma niezależny i twardy charakter. Uwielbia kontakt z ludźmi, jest ogromną pieszczochą. Miała kontakt z 6 letnią dziewczynką i była w stosunku do Niej bardzo spokojna i delikatna. Niestety ma tendencję do bronienia zasobów, jednak z każdym dniem jest coraz lepiej. Na spacerach ciągnie na smyczy, jednak odpowiednio skorygowana od razu się uspokaja.

Hera często sprawdza przy którym wolontariuszu może sobie na co pozwolić, więc potrzebuje konsekwentnego i zdecydowanego przewodnika, który będzie Jej liderem i wyznaczy Jej granice.

Niestety na tą chwilę nie jest w stanie zaakceptować w swoim towarzystwie psów, a tym bardziej suczek. Nie znamy Jej stosunku do kotów.

Hera w Schronisku została wysterylizowana. Jakiego domu Jej szukamy? Domu z pojęciem o specyfice rasy, który odpowiednio zaplanuje Jej dzień poprzez zmęczenie fizyczne jak również intelektualne.

Polecamy Herę do mieszkania, ponieważ ma duże tendencje do ucieczek.

Jeśli są Państwo zainteresowani poznaniem tej uroczej suni zapraszamy do kontaktu z Jej Wolontariuszkami, które opowiedzą o Niej więcej i zaprezentuje Ją na wspólnym spacerze:

Beata 791964497, Aneta 530469000 i Asia 501686765.

ADOPCJA HERY JEST MOŻLIWA NA PODSTAWIE ODBYCIA MINIMUM 3 SPACERÓW PRZEDADOPCYJNYCH, O ILE WZAJEMNE RELACJE Z OSOBĄ ZAINTERESOWANĄ NIE BĘDĄ BUDZIĆ OD POCZĄTKU JAKICHKOLWIEK WĄTPLIWOŚCI. SCHRONISKO ZASTRZEGA SOBIE MOŻLIWOŚĆ WYBORU NAJLEPSZEGO DOMU Z MOŻLIWYCH.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 14.03.2017 17:55
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 522584
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Hera, młoda suczka ALASKAN MALAMUTE do adopcji - Zdjęcie nr 1Hera, młoda suczka ALASKAN MALAMUTE do adopcji - Zdjęcie nr 2Hera, młoda suczka ALASKAN MALAMUTE do adopcji - Zdjęcie nr 3Hera, młoda suczka ALASKAN MALAMUTE do adopcji - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)