Razem 262 471 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Poszukujemy dobrego i świadomego domu dla Milenki - niewielkiej, młodej, energicznej suczki, która od kilku miesięcy przebywa pod naszą opieką. Milenka trafiła do nas wraz z cała swoją psią rodzinką. Suczka początkowo była bardzo przerażona zaistniałą sytuacją, ale dzięki towarzystwu braci i sióstr przyzwyczaiła się i pogodziła z losem. Większość jej psiego rodzeństwa ma już domy. Milenka pozostaje u nas gdyż jest jedną z najbardziej nieufnych suczek z tej grupy. Milenka nie jest dzika. Sunia była przez całe swoje dzieciństwo i psią młodość związana z jednym człowiekiem i chyba tylko jemu ufała. Zaufanie "nowym ludziom" zajmuje jej chwilę, ale Milenka jak najbardziej polubi, pokocha i zaufa nowemu panu. Potrzebuje jednak troszkę więcej czasu.

Milenka jest suczką niewielką. Waży około 6-7 kg, jest wielkości średniego jamnika tylko na nieco dłuższych łapkach. Ma sierść najkrótszą z wszystkich psiaków w naszym schronisku. Na zdjęciach widać jak jest krótka (typowa długość sierści jamnika), jej okrywa włosowa właściwie nie wymaga pielęgnacji.

Milenka potrzebuje czasu, ale na pewno będzie wspaniałą, oddaną sunią.

Suczka jest młoda, ma maksymalnie 2 lata. Potrafi już spacerować na smyczy. Jest jeszcze troszkę przestraszona na spacerach, ale spacer z nią nie wymaga dużego nakładu pracy. Kolejne spacery, szczególnie te w nowym domu, będą prawdziwą przyjemnością dla opiekuna. Milenka dogaduje się z innymi psami. Może zamieszkać z innym czworonogiem.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Smsów nie otrzymujemy. schroniskopsiepole.

Kontakt:

Iwona 793993779

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 28.02.2017 21:49
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 519779
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
MILENKA-trochę przestraszona sunia w typie jamnika szuka dom - Zdjęcie nr 1MILENKA-trochę przestraszona sunia w typie jamnika szuka dom - Zdjęcie nr 2MILENKA-trochę przestraszona sunia w typie jamnika szuka dom - Zdjęcie nr 3MILENKA-trochę przestraszona sunia w typie jamnika szuka dom - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Katarzyna
Województwo: Kraków (Małopolskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Katarzyna
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)