Razem 263 412 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
17.02.2017 09:14

Czesio to średniej wielkości około 8 letni niewidomy psiak, który marzy o domu na ostatnie lata swojego życia. W pierwszym kontakcie nieśmiały, ale wynika to raczej jego słabego wzroku niż charakteru. Szybciutko przekonuje się do ludzi zwłaszcza jak ktoś ma smakołyki. Pozwala się głaskać, przytulać. Zaczepia łapkami, aby ktoś poświęcił mu trochę czasu i uwagi. Mimo swojego stanu zdrowia i wieku bardzo ładnie chodzi na smyczy. Brak wzroku rekompensuje sobie słuchem i węchem, zawsze znajdzie swojego człowieka nawet na rozległym terenie, a jedzono to znajduje z uśmiechem na pyszczku. Jest to nadal psiak aktywny, który z radością chodzi na spacery. Lubi poznawać nowe otoczenie. Psiak jest spokojny i bardzo uroczy. Dogaduje się z innymi psami, więc spokojnie może mieszkać z psimi braćmi. Kto zapewni domek temu starszemu psiakowi, żeby nie musiał odchodzić w schroniskowym kojcu. Psiak jest niewymagający, a za domek odwdzięczy się miłością i przywiązaniem. Czesio posiada wszystkie aktualne szczepienia i na nowy wytęskniony domek czeka w Schronisku w Zawierciu.

Kontakt, tel. 515131350 lub 730505255 – w razie potrzeby dowieziemy pieska do nowego domku.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 17.02.2017 09:14
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 517305
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Niewidomy Czesio błaga o wspaniały domek - Zdjęcie nr 1Niewidomy Czesio błaga o wspaniały domek - Zdjęcie nr 2Niewidomy Czesio błaga o wspaniały domek - Zdjęcie nr 3Niewidomy Czesio błaga o wspaniały domek - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)