Razem 258 303 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
15.02.2017 15:00

Jadzia ma ok. 1,5 roku. Jest malutka, waży max 10kg, ma śliczne ubarwienie i wąski pyszczek jak filmowy lessi tylko krótkowłosy i w wersji mini ;) Jagódka kocha pieski- wszystkie! Małe i duże :) Koty też są jej przyjaciółmi. Tą śliczną sunie ktoś wywalił przy fabryce Nowy Styl w Jaśle. Ponad miesiąc koczowała nieopodal ciężarówek, nie było łatwo ją złapać, widać było, że człowiek wyrządził jej krzywdę. W końcu jednak udało się i Jagódka już nie marznie, już się nie trzęsie z zimna zwinięta w kłębek, już nie moknie.... Jadzia jest w naszym domu tymczasowym, dnie spędza na zabawie z innymi psami, powoli uczy się do czego służy kanapa, choć narazie preferuje tylko swoje legowisko i miejsce pod stołem w salonie. Na początku posikiwała w domu, minęło kilka dni i już jest zdecydowanie lepiej. Nie do końca dobrze się czuje na smyczy, ale jak wiadomo jest to kwestia czasu by pokochała spacery na tym dziwnym sznurku ;) Jagódka została wykąpana, odrobaczona i odpchlona. Wkrótce będzie zaszczepiona i wysterylizowana. Szuka dobrego domu jako piesek domowy. Przebywa w Jaśle na podkarpaciu.

Nr tel. 888303929

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 15.02.2017 15:00
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 516847
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (5)
 
Jagoda - młoda, mała sunia czeka na dom - Zdjęcie nr 1Jagoda - młoda, mała sunia czeka na dom - Zdjęcie nr 2Jagoda - młoda, mała sunia czeka na dom - Zdjęcie nr 3Jagoda - młoda, mała sunia czeka na dom - Zdjęcie nr 4Jagoda - młoda, mała sunia czeka na dom - Zdjęcie nr 5
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)