Razem 258 335 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Frytka to dojrzała sunia z rodzaju tych niewidzialnych… Nie oczekuje wiele - wystarczy ciepły kąt, pełna miska i odrobina uczucia.

Sunia całkiem dobrze dogaduje się z innymi psami. Zamieszkuje boks z Orzechem (też starszym panem) i nie widać żeby jej to przeszkadzało. Jednak Frycia, jak na poważną panią przystało, nie do końca ma cierpliwość do małych dzieci. Zaczepiana potrafi podgryzać. Dlatego lepiej żeby w przyszłym domu otaczali ją dorośli, którzy zrozumieją jej potrzeby.

Na spacerach jest grzeczna. Natomiast gdy coś ją zainteresuje da się to odczuć po wyraźnym szarpnięciu. Mimo wieku wcale nie jest słabeuszem :) Frytka jest z nami już tak długo, że reaguje na swoje schroniskowe imię. Czy jest skazana na dożycie swoich dni u nas? Mamy ogromną nadzieję, że nie. Jesteśmy przekonani, że chciałaby pomieszkać w domowych warunkach z kochającymi ludźmi u boku. Czy jest ktoś, kto byłby w stanie zapewnić jej to czego najbardziej pragnie? Na pewno odwdzięczy się tak pięknie jak tylko będzie umiała – wiernością, towarzystwem i oddaniem.

Rok urodzenia: 2005

kastracja/sterylizacja: tak

szczepienia: tak

chip: tak

stosunek do psów: neutralny do negatywny

stosunek do kotów: nieznany

stosunek do dzieci: nieznany

Kontakt: (46) 855-25-82; 502 989 829 e-mail: schroniskodlazwierzatzyrardow@gmail.com

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 25.01.2017 22:33
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 512507
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (7)
 
Frytka- energiczna sunia w średnim wieku szuka domu - Zdjęcie nr 1Frytka- energiczna sunia w średnim wieku szuka domu - Zdjęcie nr 2Frytka- energiczna sunia w średnim wieku szuka domu - Zdjęcie nr 3Frytka- energiczna sunia w średnim wieku szuka domu - Zdjęcie nr 4Frytka- energiczna sunia w średnim wieku szuka domu - Zdjęcie nr 5Frytka- energiczna sunia w średnim wieku szuka domu - Zdjęcie nr 6Frytka- energiczna sunia w średnim wieku szuka domu - Zdjęcie nr 7
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Marta Pająk
Województwo: Żyrardów (Mazowieckie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Marta Pająk
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)