Razem 263 170 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Reksio - 14 letni, bardzo inteligenty koleżka. Dla sympatyczny Rysiu ;) któremu chcemy znaleźć wspaniały dom. Reksio/Rysiu jest pieskiem o niesamowicie dobrym samopoczuciu, uwielbia wszystkich ludzi, psy, suczki, koty, jest malutki i kompaktowy. Jest cichutki, dobrze chodzi na smyczy, lubi biegać, choć nie powiedzielibyście tego jakbyście zastali go podczas błogiego snu. Wygląda wtedy jak szczeniaczek. Znamy Reksia dom, Pan bez minuty namysłu postanowił go nam oddać. Nie mieszkał w domu, biegał po ogrodzie, włóczył się po okolicy, był przypinany na lince do swojej budy... to zbyt smutny był widok tego Rysia naszego na tej lince, dlatego zapytaliśmy Pana czy nie chciałby psiaka oddać. Reksio jest boski- każdy kto go zobaczy od razu się uśmiecha. Psinka jest cudowna. Idealnie nada się do mieszkania w bloku jak i domu z ogrodem. Prosimy o udostępnianie. Mamy nadzieje, że szybko znajdzie dom i nie będzie się do nas przyzwyczajał. Jeśli szukasz mądrego, małego, grzecznego i przyjaznego psiaka- to oto on- czeka na Ciebie.

Reksio przebywa w Jaśle w domu tymczasowym pośród innych 10 psów i kotów, które mieszkają w domu

tel. 888303929

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 16.01.2017 17:13
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 510761
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Reksio szuka domu! Pies, który potrafi przechodzić na pasach - Zdjęcie nr 1Reksio szuka domu! Pies, który potrafi przechodzić na pasach - Zdjęcie nr 2Reksio szuka domu! Pies, który potrafi przechodzić na pasach - Zdjęcie nr 3Reksio szuka domu! Pies, który potrafi przechodzić na pasach - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)