Razem 259 315 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Bolek to duży, ok 3 letni pies w typie owczarka antolijskiego ,który połowę swojego życia spędził za kratami kojca w gminnej przechowalni dla bezdomnych zwierząt.

Jego historia jest bardzo smutna. Został wyrzucony z samochodu przez nieodpowiedzialnych "właścicieli" i zamieszkał w przydrożnym rowie w okolicznej wsi.

Pomimo dużej krzywdy wyrządzonej przez człowieka Bolek nigdy nie stracił zaufania do ludzi. Jest bardzo łagodny i przyjazny w stosunku do ludzi. Idealnie nadaje się do pilnowania podwórka. Jest niezwykle czyściutki i ułożony, lubi dzieci. Szuka ( już od 2 lat) dobrego i odpowiedzialnego domu, który zapewni mu spokój i bezpieczeństwo.

Szczegóły: możliwość pomocy w transporcie do dowolnego miejsca, wykastrowany, zachipowany, posiada aktualną kartę sczepień.

Więcej informacji pod numerem telefonu 504724191

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 10.01.2017 18:29
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 509855
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Łagodny, przyjazny Bolek w typie owczarka anatolijskiego! - Zdjęcie nr 1Łagodny, przyjazny Bolek w typie owczarka anatolijskiego! - Zdjęcie nr 2Łagodny, przyjazny Bolek w typie owczarka anatolijskiego! - Zdjęcie nr 3Łagodny, przyjazny Bolek w typie owczarka anatolijskiego! - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)