Razem 259 319 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Blacky (czyt.Blaki) to uroczy ok. 1,5 roczny piesek. Wygląda jak czarny labrador, ale jest trochę niższy. Jego historia jest smutna - jako szczeniak został wyrzucony z auta przez nieodpowiedzialnych ludzi , a następnie trafił do przechowalni dla bezdomnych zwierząt, w której jest do teraz. Bardzo pilnie poszukuje domu, ponieważ coraz gorzej znosi pobyt w bardzo małym kojcu w przechowalni. Blacky to straszny pieszczoch, lgnie do człowieka przy każdej okazji. Uwielbia dzieci. Na sporadycznych spacerach jest wulkanem energii. Jest niezwykle przyjacielski, kontaktowy i bardzo pozytywny.Niestety na codzień mieszka w zimnym kojcu bez stałego kontaktu z człowiekiem. To jest jeszcze psie dziecko, a skazane na samotność . Pilnie szukamy, dobrego, odpowiedzialnego opiekuna dla Blackiego lub domu tymczasowego.

Szczegóły: możliwość pomocy w transporcie do dowolnego miejsca, zostanie wykastrowany i zachipowany, posiada aktualną kartę szczepień.

Więcej informacji pod numerem telefonu 504 724 191

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 10.01.2017 17:30
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 509842
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Blacky, młodziutki pieszczoch w typie LABRADORA adopcja - Zdjęcie nr 1Blacky, młodziutki pieszczoch w typie LABRADORA adopcja - Zdjęcie nr 2Blacky, młodziutki pieszczoch w typie LABRADORA adopcja - Zdjęcie nr 3Blacky, młodziutki pieszczoch w typie LABRADORA adopcja - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)