Razem 259 315 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Hardy to duży wyżeł niemiecki szorstkowłosy. Ma ok.2-3lata. Jest wykastrowany i zachipowany. Ma aktualne szczepienia. To duży pieszczoch, łaknący uwagi i miłości. REAGUJE NA SWOJE IMIĘ. Nie jest agresywny. Jest psem przyjaźnie nastawionym zarówno do ludzi, w tym do dzieci, jak i do zwierząt (psów i suczek). Nie do końca wiadomo jaki ma stosunek do kotów, na spacerach chciałby je gonić. Zna podstawowe komendy: siad, waruj, łapa, na miejsce, poproś, miska. Reaguje na upomnienia: fe, ej. Lubi zabawę piłeczką. Przynosi, oddaje i czeka na rzut. Lubi podkradać skarpety. Nie niszczy. W mieszkaniu zachowuje czystość. Gdy chce iść za potrzebą daje znać. Potrzebuje dużo ruchu i przestrzeni do wybiegania się, dlatego wskazany byłby dom z ogrodem, do którego miałby stały dostęp oraz towarzystwo drugiego psa, z którym mógłby się wyszaleć. Ma skłonności do uciekania. Potrafi chodzić przy nodze, ale trzeba go często korygować. Źle znosi zmianę diety, wymyślne psie smakołyki mu nie służą. Preferuje proste posiłki np. ryż z mięsną karmą lub określony rodzaj suchej. Dobrze znosi jazdę w samochodzie. Nie nadaje się do polowań albo na psa stróżującego czy przy budzie. To przytulas potrzebujący ciepłego kąta w domu, wybiegania się i uwagi właściciela. Źle znosi długą nieobecność właścicieli. Powodem oddania jest za małe mieszkanie i częsta długa nieobecność opiekunów w domu. Wskazany byłby cierpliwy i wymagający właściciel. Szukamy domu, w którym Hardy będzie mógł mieszkać razem ze swoim opiekunem i z innymi domownikami. Wskazany byłby właściciel znający potrzeby rasy. Otrzyma wyprawkę. MYŚLIWYM DZIĘKUJEMY.

Obowiązuje umowa adopcyjna.

Kontakt: 535 353 346

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 09.12.2016 17:36
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 505465
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (5)
 
Hardy, młody WYŻEŁ NIEMIECKI, przyjazny pieszczoch szuka dom - Zdjęcie nr 1Hardy, młody WYŻEŁ NIEMIECKI, przyjazny pieszczoch szuka dom - Zdjęcie nr 2Hardy, młody WYŻEŁ NIEMIECKI, przyjazny pieszczoch szuka dom - Zdjęcie nr 3Hardy, młody WYŻEŁ NIEMIECKI, przyjazny pieszczoch szuka dom - Zdjęcie nr 4Hardy, młody WYŻEŁ NIEMIECKI, przyjazny pieszczoch szuka dom - Zdjęcie nr 5
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)