Razem 263 262 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Poszukujemy domu dla Lusi- wesołej, energicznej, ale przyjaznej i posłusznej suczki w wieku około 1 roku.

Gdy Lusia do nas przybyła trochę się bała, ale już na drugi dzień merdała ogonkiem, przytulała się i prosiła o głaskanie. Lusia na razie jeszcze nie najlepiej chodzi na smyczy, ale z każdym dniem robi postępy i za kilka kolejnych spacerów będzie dzielnie spacerować przy nodze opiekuna.

Lusia jest sunią niedużą. Na pewno nie waży więcej niż 8-10 kg, większa już nie będzie. Suczka ma piękną, błyszczącą, zadbaną okrywę włosową. Lśni ona wspaniale w promieniach słońca, a jako, że jest krótka nie będzie kłopotliwa w pielęgnacji.

Lusia dogaduje się z innymi psami. Nie jest konfliktowa. Nie wykazuje agresji i na pewno będzie wierną, oddaną, kochaną towarzyszką rodziny.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Smsów nie otrzymujemy.

Kontakt:

Iwona 793993779

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 28.11.2016 17:02
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 503618
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Lusia -wesoła,energiczna, miła i przyjazna sunia, 1 rok, ado - Zdjęcie nr 1Lusia -wesoła,energiczna, miła i przyjazna sunia, 1 rok, ado - Zdjęcie nr 2Lusia -wesoła,energiczna, miła i przyjazna sunia, 1 rok, ado - Zdjęcie nr 3Lusia -wesoła,energiczna, miła i przyjazna sunia, 1 rok, ado - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Katarzyna
Województwo: Kraków (Małopolskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Katarzyna
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)