Razem 263 396 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Żelka to średniej wielkości (około 14-15 kg), spokojna, młoda suczka, która bardzo przerażona trafiła pod naszą opiekę.

Początkowo unikała z nami kontaktu, ale powoli nabiera zaufania do opiekunów. Suczka absolutnie nie jest agresywna, a jedynie mocno przestraszona sytuacją, na którą napotkała w swoim młodym życiu.

Żelka jest delikatna i wrażliwa. Widać, że nie zaznała zbyt wiele dobrego od ludzi. To sunia, której trzeba pokazać, że nie ma się czego bać, a ludzie są w dużej mierze dobrzy, nie źli..

Żelka jest przyjazna i miła w stosunku do innych psów. Nie ma najmniejszej tendencji do dominowania. Ma bardzo miłą w dotyku, jeszcze szczenięcą okrywę włosową i puch (nie widać tego na zdjęciach). Gdy się ją głaszcze uspakaja się, ale boi się jeszcze nagłych ruchów.

Żelcia nie najlepiej na razie chodzi na smyczy, ale pracujemy nad tym. Robi postępy. To młoda, około 8-9-miesięczna, grzeczna suczka, której szukamy dobrego, odpowiedzialnego, spokojnego domu.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

Kontakt:

Iwona 793993779

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 28.11.2016 14:20
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 503579
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Żelka - młodziutka, strachliwa, delikatna suczka szuka domu, - Zdjęcie nr 1Żelka - młodziutka, strachliwa, delikatna suczka szuka domu, - Zdjęcie nr 2Żelka - młodziutka, strachliwa, delikatna suczka szuka domu, - Zdjęcie nr 3Żelka - młodziutka, strachliwa, delikatna suczka szuka domu, - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Katarzyna
Województwo: Kraków (Małopolskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Katarzyna
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)