Razem 263 166 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Kajtulek to nieśmiały, delikatny psiak w wieku ok. 6 lat. Od 2 lat mieszka w hotelu dla psów i niestety do tej pory nikt nie zainteresował się jego adopcją.

Kajtulek nie miał łatwego życia, pierwsze lata ( od szczeniaka ) spędził na krótkim łańcuchu przywiązany do budy. Jakby tego było mało, regularnie obrywał razy- ot taka metoda na psa.

Kajtek niestety pamięta swoją przeszłość- boi się obcych ludzi. Nie jest jednak agresywny, nie próbuje gryźć, jak ma możliwość salwuje się ucieczką. Kiedy nie ma gdzie uciec zastyga w bezruchu- jak by czekał na cios. W stosunku do ludzi, których zna jest łagodnym psem, nie narzucającym się swoją obecnością. Umie chodzić na smyczy, jednak dalekie spacery w jego przypadku nie wchodzą w grę- zbyt duża ilość nowych obób, pędzące samochody i hałas powodują u niego strach.

Szukamy dla niego domu z ogrodem, najlepiej w cichej spokojnej okolicy. Kajtek nie nadaje się do mieszkania w bloku. Może mieszkać na zewnątrz, musi jednak mieć wybieg i spokojnego opiekuna, który da mu czas na aklimatyzację.

Kajtulek jest delikatnym psychicznie psem, który nie zasłużył na taki los. Ludzie szukają wesołych, radosnych psiaków, nie patrząc nawet na te które na ich widok z podkulonym ogonem przyklejają się do ściany.

Jednak Kajtulek jak każdy inny pies zasługuje na dom. Jest młody, jeszcze całe życie przed nim.

Może ktoś szuka nieabsorbującego psa, który będzie wdzięczny za miejsce do spania i kawałek miejsca??

Kajtek nie jest dużym psem, waży niewiele ponad 10 kg, jest drobnej budowy. Jest zdrowy, zaszczepiony, odrobaczony, wykastrowany. Przebywa w Krakowie.

Kontakt:

Gosia 606129268

Obowiązuje wizyta przed adopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 27.11.2016 17:16
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 503453
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Kajtulek łagodny, nieśmiały, skrzywdzony psiak ADOPCJA - Zdjęcie nr 1Kajtulek łagodny, nieśmiały, skrzywdzony psiak ADOPCJA - Zdjęcie nr 2Kajtulek łagodny, nieśmiały, skrzywdzony psiak ADOPCJA - Zdjęcie nr 3Kajtulek łagodny, nieśmiały, skrzywdzony psiak ADOPCJA - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)