Razem 263 166 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Poszukujemy dobrego domu dla Klusi - wesołej, pogodnej, bardzo przyjaznej suczki w wieku około 5 lat. Klusia przybyła do nas już kilka miesięcy temu. Przyjeżdżały osoby zainteresowane jej adopcją. Niestety zawsze zwycięża psiak młodszy od niej :(. Klusia jest suczką bardzo przyjaźnie nastawioną do ludzi. Uwielbia ruch, spacery, przebywanie wśród ludzi. Niesamowicie widać na jej pysiu radość gdy spaceruje, gdy jest blisko opiekunów.

Klusia bardzo potrzebuje czuć się komuś potrzebna. Czuć, że pan jest blisko, że może się do niego przytulić. W boksie Klusia siedzi smutna. Patrzy zza krat i czeka. Rozwesela się dopiero po wyjściu z boksu.

Klusia nie ma problemu z dogadaniem się z innymi psami. Jest przyjazna, niekonfliktowa. Nie dokucza innym psom. Do ludzi jest przyjazna. To pogodna, wesoła suczka. Klusia waży około 20-22 kg.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Smsów nie otrzymujemy.

Kontakt:

Iwona 793993779

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 23.11.2016 22:35
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 502994
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
KLUSIA-super fajna,wesoła, radosna, pogodna suczka szuka dob - Zdjęcie nr 1KLUSIA-super fajna,wesoła, radosna, pogodna suczka szuka dob - Zdjęcie nr 2KLUSIA-super fajna,wesoła, radosna, pogodna suczka szuka dob - Zdjęcie nr 3KLUSIA-super fajna,wesoła, radosna, pogodna suczka szuka dob - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Katarzyna
Województwo: Kraków (Małopolskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Katarzyna
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)