Razem 260 404 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Negra to młoda, nieśmiała suczka o łagodnym usposobieniu. Może mieć ok. 1,5 roku do maksymalnie dwóch lat; osobie średniego wzrostu sięga mniej więcej przed kolano. Została odrobaczona, zaszczepiona przeciwko wściekliźnie i wysterylizowana. Jest nauczona czystości, pozostawiona sama w domu niczego nie niszczy, bardzo ładnie chodzi na smyczy.

Negra bardzo dobrze dogaduje się z innymi psami obojga płci, może mieszkać również z kotami, do których zasadniczo ma stosunek obojętny. W stosunku do ludzi jest trochę na dystans, co jest pozostałością po jej przeszłości, którą spędziła na ulicy. Najchętniej przywiązuje się do jednej osoby, potrzeba trochę czasu, żeby zdobyć jej zaufanie. Przyszły opiekun musi liczyć się z tym, że suczka nie od razu wskoczy mu na kolana i podczas pierwszego spotkania raczej nie wystawi brzucha do głaskania. Przy odpowiednim prowadzeniu można jednak zrobić z niej prawdziwego pieszczocha, bo w miarę upływu czasu coraz bardziej otwiera się na ludzi i potrafi nieśmiało upominać się o pieszczoty. Takie psy jak ona, kiedy już trafią na swojego człowieka, kochają naprawdę całym sercem.

Preferujemy dla niej spokojny dom, raczej bez małych dzieci. Nie zostanie wydana do budy ani na łańcuch. Obowiązuje umowa adopcyjna. Osoby zainteresowane adopcją Negry mogą zapoznać się z nią w hotelu dla psów pod Lublinem, gdzie obecnie przebywa.

Kontakt w sprawie adopcji pod nr tel. 505-969-941

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 23.11.2016 09:15
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 502841
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Absolutnie wyjątkowa suczka Negra poleca się do adopcji! - Zdjęcie nr 1Absolutnie wyjątkowa suczka Negra poleca się do adopcji! - Zdjęcie nr 2Absolutnie wyjątkowa suczka Negra poleca się do adopcji! - Zdjęcie nr 3Absolutnie wyjątkowa suczka Negra poleca się do adopcji! - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)