Razem 262 473 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Poszukujemy domu dla Hagusia - wesołego, energicznego, przyjaznego, ale i bardzo kochanego młodego psiaka.. Haguś przybył do nas już dość dawno. Na chwilę pojechał do domu. Spełniło się jego marzenie, miał swojego pana, ale szczęście nie trwało długo. Haguś z radości czasem gonił swój ogonek i to sprawiło, że psiak został oddany z powrotem do schroniska.. Powrót był dla niego ciężki.. Przez dłuższy czas Haguś siedział w kącie boksu, nie okazywał żadnych emocji. Kilka tygodni zajęło mu pogodzenie się z faktem, że schronisko to jego "dom"...

Mamy nadzieję, ze to, iż Haguś biega czasem radośnie za swoim ogonkiem nie sprawi, że będzie u nas na zawsze. Haguś to młody psiak - ma maksymalnie 2-3 lata, jest pełen pozytywnej energii. To psiak wpatrzony w człowieka, świetny kompan na spacerach, cudowny przyjaciel.

Psiak nie ma żadnych problemów z dogadaniem się z kolegami psami, jest miły, przyjazny, towarzyski. Na pewno rozweseli całą rodzinę i będzie jej wspaniałą częścią.

Haguś waży około 13-14 kg, większy nie będzie.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Smsów nie otrzymujemy.

Kontakt:

Iwona 793993779

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 22.11.2016 20:11
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 502801
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Haguś wesoły, radosny, energiczny, bardzo przyjazny piesek s - Zdjęcie nr 1Haguś wesoły, radosny, energiczny, bardzo przyjazny piesek s - Zdjęcie nr 2Haguś wesoły, radosny, energiczny, bardzo przyjazny piesek s - Zdjęcie nr 3Haguś wesoły, radosny, energiczny, bardzo przyjazny piesek s - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Katarzyna
Województwo: Kraków (Małopolskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Katarzyna
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)