Razem 263 593 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Dwuletnia suczka – Gośka, w maju tego roku została wyrzucona na jednej z polskich wsi, przy cmentarzu. Na terenie cmentarza mieszkała 5 miesięcy, oszczeniła w tym czasie 7 szczeniąt. Pokonała trudną drogę by wychować swoje dzieci, ukryła się z nimi między grobami. Codziennie musiała je zostawić by zdobyć dla siebie pożywienie. Pewnego dnia gdy wróciła do szczeniąt, dwóch brakowało (zabrał je mieszkaniec wsi i dał im dom). Gośka zdecydowała się przenieść dzieci w inne miejsce i dzięki temu została zauważona. Była skrajnie wyczerpana.

Przebywa w domu tymczasowym, jest po wizycie weterynaryjnej gdzie została zbadana, odrobaczona, zaszczepiona. W najbliższych dniach będzie poddana sterylizacji.

Potrafi podać łapkę, okazuje dosyć dobitnie swoją wdzięczność i tym ujmuje każdego kto ma z nią styczność. Potrafi zachować czystość w domu, nie niszczy mebli, nie hałasuje. Grzecznie leży na posłaniu i czeka aż przyjdzie kolej na spacer a na dworze jest pełna werwy, lubi się bawić, ganiać. Toleruje inne zwierzęta, psy ją trochę interesują a na koty nie zwraca żadnej uwagi.

Szukamy dla niej dobrego domu i świadomego właściciela, który da jej dom już na zawsze a ona na pewno odwdzięczy się wiernością do swojego Pana/Pani.

Tel. 723-491-581

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 14.11.2016 19:16
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 501537
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Gosia, bardzo grzeczna w domu, przyjazna i niekonfliktowa su - Zdjęcie nr 1Gosia, bardzo grzeczna w domu, przyjazna i niekonfliktowa su - Zdjęcie nr 2Gosia, bardzo grzeczna w domu, przyjazna i niekonfliktowa su - Zdjęcie nr 3Gosia, bardzo grzeczna w domu, przyjazna i niekonfliktowa su - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)