Razem 263 396 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Szukamy domu dla Neonka- młodego, wesołego, energicznego, ale przy tym bardzo posłusznego psiaka - młodzieniaszka. Neonek przybył do nas na wiosnę tego roku, niestety nikt go nie szukał, nikt za nim nie tęsknił, a to tak miły, fajny i oddany człowiekowi psiak... Neonek jest radosny, uwielbia zabawę, spacery, towarzystwo człowieka. Chciałby być zawsze tam, gdzie opiekun. Bardzo się cieszy z każdej formy zainteresowania nim. Gdy się go głaszcze wesoło merda ogonkiem, podskakuje, cały nastawia się do głaskania. To bardzo kontaktowy, radosny psiak. Neonek dobrze dogaduje się z psimi kolegami, nie wchodzi w konflikty, nie jest dominujący. To świetny kompan dla aktywnej rodziny, która lubi spacery, przebywanie na świeżym powietrzu, wycieczki.. Neonek nie jest duży; waży nieco ponad 10 kg, większy nie będzie. Można bez problemu wziąć go na ręce, wykonywać niezbędne zabiegi pielęgnacyjne, psiak nie przejawia żadnej agresji. To super fajny, wesoły, radosny młody psiak. Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Smsów nie otrzymujemy.

Kontakt: Iwona 793993779

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 09.11.2016 17:49
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 500772
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Neoś kochany, młody, wesoły psiak szuka domku - Zdjęcie nr 1Neoś kochany, młody, wesoły psiak szuka domku - Zdjęcie nr 2Neoś kochany, młody, wesoły psiak szuka domku - Zdjęcie nr 3Neoś kochany, młody, wesoły psiak szuka domku - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Katarzyna
Województwo: Kraków (Małopolskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Katarzyna
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)