Razem 263 280 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Mały, niewidzialny Duszek. Przez osiem lat życia nie miał nawet imienia, był tylko jednym z wielu schroniskowych numerów. Miał swój betonowy boks, spojrzenie pracownika od czasu do czasu i psich towarzyszy niedoli, którzy nie zawsze byli przyjaźnie nastawieni. Duszek jednak nie stracił nadziei, to typ teriera- optymisty :) Zobaczyłam jego nieśmiały uśmiech na Facebooku i nie mogłam o nim zapomnieć. Zabrałam Duszka do hotelu. Tam dał się poznać jako wspaniały, bezproblemowy pies. Biega, szaleje, tarza się w trawie- nie może się nacieszyć wolnością i większym kontaktem z człowiekiem. W stosunku do psów jest uległy, konfliktów unika, mógłby zamieszkać również z kotami- toleruje je. Ma kontakt z kilkuletnią dziewczynką i nie ma w nim cienia agresji. Jest wykastrowany, przeszedł pełną diagnostykę i prócz konieczności czyszczenia zębów (zrobimy to w najbliższym czasie) nic mu nie dolega. Ładnie chodzi na smyczy, co chwilę sprawdza, czy na drugim końcu jest człowiek- bo dla Duszka człowiek jest najważniejszy. Zamknięty w boksie wypatruje ludzi. To pies, który powinien spędzić resztę życia na kanapie, w cieple, otoczony najlepszą opieką. Lubi bawić się z innymi psami, nadstawia brzuszek do głaskania, cieszy się jak wariat z każdej chwili uwagi- tutaj filmik z moich odwiedzin Duszka w hotelu- https://web.facebook.com/pau.pj.3/videos/938085542963476/ :)

Szukamy domu dla Duszka jeszcze przed zimą.

Obowiązuje wizyta przedadopcyjna, umowa oraz zapoznanie z Duszkiem w hotelu.

Aktualnie przebywa w okolicach Nieporętu (nad Warszawą).

W sprawie Duszka proszę dzwonić: 515-998-598 lub pisać: baksio.poleca@gmail.com

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 18.10.2016 18:58
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 497417
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Duszek, mały uśmiechnięty psiak, wspaniały i bezproblemowy - Zdjęcie nr 1Duszek, mały uśmiechnięty psiak, wspaniały i bezproblemowy - Zdjęcie nr 2Duszek, mały uśmiechnięty psiak, wspaniały i bezproblemowy - Zdjęcie nr 3Duszek, mały uśmiechnięty psiak, wspaniały i bezproblemowy - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)