Razem 263 660 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Szukamy dobrego, kochającego domu dla niewielkiej, bardzo spokojnej suczki Kajusi. Gdy trafiła do naszego schroniska była mocno pogryziona, w okolicy bioder miała rany. Rany zagoiły się, jej stan bardzo się poprawił. Biega teraz wesoło i jest pogodną, wesołą, radosną suczką w średnim wieku ;). Suczka bywa smutna, trochę przerażona tym, co ją spotkało, bo nawet najlepsze schronisko nie zastąpi jej domu, ale jest bardzo grzeczna i spokojna. Nie wykazuje najmniejszej agresji, jest miła.

Widać, że nie była przyzwyczajona do spacerowania na smyczy, ale teraz całkiem dobrze sobie radzi. Jest przyjazna i zrównoważona.

To dzielna, mała, około 7-8 kg sunia w wieku około 6-7 lat. Czy znajdzie się kochająca rodzina, która obdarzy ją sercem i miłością? W imieniu Kajulki Bardzo prosimy.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wkrótce zostanie wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Smsów nie otrzymujemy.

Suczka jest zdrowa, odrobaczona, zaszczepiona, zaczipowana, wysterylizowana. Przebywa w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Racławicach koło Miechowa ( 40 km od Krakowa).

Istnieje możliwość pomocy w transporcie.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na

łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

Smsów nie otrzymujemy.

Kontakt:

Iwona 793993779

iwoniam@poczta.onet.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 18.10.2016 18:57
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 497416
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Kajusia kochana, przyjacielska, niewielka suczka ADOPCJA - Zdjęcie nr 1Kajusia kochana, przyjacielska, niewielka suczka ADOPCJA - Zdjęcie nr 2Kajusia kochana, przyjacielska, niewielka suczka ADOPCJA - Zdjęcie nr 3Kajusia kochana, przyjacielska, niewielka suczka ADOPCJA - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Katarzyna
Województwo: Kraków (Małopolskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Katarzyna
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)