Razem 263 405 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Walczymy o to by ich nie rozdzielać a naszym marzeniem jest znaleźć dla nich wspólny dom... Dowieziemy je wszędzie! Byle tylko były szczęśliwe! Podwójne szczęście, podwójna radość i podwójna dawka miłości! Zaryzykujesz? Zapewniam Cię że nie pożałujesz:)

Cudowne, miziaste, przekochane! Idealne! Bez wad, za to z całym mnóstwem zalet. Poznaj... a po chwili oszalejesz na ich punkcie.

Puszka i Muszka...Matka z córką, córka z matką, dwie kochane, przeurocze sunie które w swej niedoli mają tylko siebie i żyć bez siebie nie mogą. Zawsze razem, zawsze we dwie, wierne sobie i oddane... wędrowały ulicami miasta żebrząc nie tylko o jedzenie ale przede wszystkim o każdy najmniejszy czuły gest. Spragnione kontaktu z człowiekiem, biegały od nogi do nogi z nadzieją że znajdą wreszcie kogoś kto pokocha je na zawsze ... Sunie są bardzo mocno ze sobą zżyte dlatego szukamy dla nich domu

w którym będą mogły zamieszkać razem. W duecie to rozkosz dla oczu - pchają się do głasków, całują, skaczą, wariują, ale żyć bez siebie nie mogą. Chodzą za człowiekiem jak cienie dwa. Wesołe, rozbrykane, wystarczy na nie popatrzeć a uśmiech sam rysuje się na ustach. Przy nich nie da się nudzić ani smucić, sunie rozgonią każdą ciemną chmurę i rozweselą nawet najbardziej pochmurny dzień.

Puszka to ta czarna - mamusia, ma 4 lata, jest dobrze ułożona,spokojniejsza i poważniejsza od swojej 3 letniej postrzelonej córki - Muszki. Sunie są malutkie, niskopodłogowe. Obie są bardzo grzeczne i mądre ale przy tym bardzo radosne i wesołe. Kochają ludzi ponad wszystko, każdy jest ich przyjacielem, do każdego chcą się przytulać. Wpatrzone w człowieka jak w obrazek, bezgranicznie oddane, nie odstępują go na krok. Sunie wprost przepadają za dziećmi, podczas bezdomności były częstymi bywalcami na szkolnym podwórku.

Sunie są odrobaczone, zaszczepione, wysterylizowane i zaczipowane. Gotowe do adopcji czekają w kolejce po swoje szczęście.

Numer do kontaktu 533 617 777 Monika

mail: monikamotiv@wp.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 18.10.2016 17:31
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 497404
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Puszka i Muszka, dwie maleńkie suczki BEZ WAD szukają domu! - Zdjęcie nr 1Puszka i Muszka, dwie maleńkie suczki BEZ WAD szukają domu! - Zdjęcie nr 2Puszka i Muszka, dwie maleńkie suczki BEZ WAD szukają domu! - Zdjęcie nr 3Puszka i Muszka, dwie maleńkie suczki BEZ WAD szukają domu! - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)