Razem 263 395 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Pewnego dnia dostałam wiadomość, że w Łopusznie od ponad 2 lat przebywa bezdomna suczka. Szybko powstał post i trzy cudowne dziewczyny w mgnieniu oka skrzyknęły się i zorganizowały na drugi dzień wyjazd.

Gdy przyjechały na miejsce, okazało się, że suczka pilnuje skarbu, czyli swoich maluszków. Suczka okazała się bardzo przyjazna i gdy tylko wyczuła dobre zamiary gości, podeszła i zaczęła dopraszać sie o głaskanie. Dziewczyny zaczęły pakować maluszki do samochodu, niestety jeden z maluszków leżących w "gnieździe" nie doczekał pomocy.

Mamusia i jej maleńkie dzieci pojechały bezpiecznie do hotelu. Suczka, nazwana przez nas Lenka, zostanie odrobaczana, odpchlona, zaszczepiona i przejdzie zabieg sterylizacji. Jej dzieciaki już trafiły do dobrych domów, a ona wciąż czeka.

Nie wiemy czemu, bo to wspaniała sunia która nadaje się do domu zarówno z dziećmi jak i innymi zwierzętami... Jest niesamowicie proludzkim zwierzakiem.

Lenka czeka na dom pod Krakowem, ale jeśli znajdzie się osoba z drugiego końca Polski chcąca dać dom cudownej suczce (a zyska przy tym rewelacyjną przyjaciółkę i towarzyszkę życia) to pomożemy w transporcie - najważniejsze, żeby znalazła dobry dom.

tel. 508 206 357

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 09.10.2016 18:24
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 495899
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Lenka, rewelacyjna, bezkonfliktowa suczka chce być Twoją tow - Zdjęcie nr 1Lenka, rewelacyjna, bezkonfliktowa suczka chce być Twoją tow - Zdjęcie nr 2Lenka, rewelacyjna, bezkonfliktowa suczka chce być Twoją tow - Zdjęcie nr 3Lenka, rewelacyjna, bezkonfliktowa suczka chce być Twoją tow - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)