Razem 263 166 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Kajtuś ma lśniącą, piękną sierść, zadbane ząbki i pazurki. To cudowny malec, który niemal bezustannie czaruje swoim uśmiechem „pełnym pyskiem”.

Nie znamy metryki Kajtusia, ale ma ok. dwóch lat. Jest pieszczoszkiem, który łaknie głaskania i przytulania. Wzorowo zachowuje się w mieszkaniu, lubi przejażdżki samochodem.

Towarzystwo innych psów mu nie przeszkadza, jednak szukamy dla niego domu bez małych dzieci oraz takiego, w którym będzie mógł położyć się obok Pani/Pana nie oddamy Kajtka do kojca ani na łańcuch.

Kajtek stał się przeszkodą przed okresem wakacyjnym i jacyś pseudoludzie wyrzucili to maleństwo. Obecnie psiak przebywa w hoteliku w woj. lubelskim ale szukamy dla niego domku w całej Polsce. Ze względu na jego dobro zastrzegamy sobie prawo do wizyty przed i po adopcyjnej.

Kontakt

Monika 515 544 642

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 08.10.2016 09:56
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 495774
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Młody maluszek Kajtuś,wzorowy psi obywatel do adopcji! - Zdjęcie nr 1Młody maluszek Kajtuś,wzorowy psi obywatel do adopcji! - Zdjęcie nr 2Młody maluszek Kajtuś,wzorowy psi obywatel do adopcji! - Zdjęcie nr 3Młody maluszek Kajtuś,wzorowy psi obywatel do adopcji! - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)