Razem 263 396 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
07.10.2016 18:38

Sunia ma około roku, jest malutka, waży nie całe 8 kg. Przybłąkała się do stajni w miejscowości Lisewiec, niedaleko Gdańska, gdzie tymczasowo przebywa. Nie może jednak zostać w stajni na stałe ze względu na drugiego psa, który jest agresywny wobec niej. Sunia ma bardzo pozytywne nastawienie, jest niezwykle pogodna, kocha ludzi, zarówno dorosłych jak i dzieci, dobrze toleruje inne zwierzęta, chociaż przy pierwszym kontakcie boi się dużych psów. Jest bardzo ufna i cały czas szuka kontaktu z człowiekiem. Nie znamy jej przeszłości, dlatego nie wiem jak będzie zachowywała się w mieszkaniu, kiedy zostanie sam, na pewno jest pieskiem, który potrzebuje dużo uwagi i miłości ze strony właściciela. Dom z ogródkiem byłby dla niej wymarzony, jednak powinna odnaleźć się także w mieszkaniu, byle być blisko swojego właściciela. Sunia jest odrobaczona i wysterylizowana także nie będzie sprawiała najmniejszych problemów. Jestem w stanie pomóc w transporcie Suni na terenie Trójmiasta, bardzo zależy mi żeby trafiła do dobrego i kochającego domu.

Adopcja możliwa po podpisaniu umowy.

Kontakt

tel. 505 462 968

paulik500@wp.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 07.10.2016 18:38
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 495725
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Śliczna, mała sunia szuka domu! - Zdjęcie nr 1Śliczna, mała sunia szuka domu! - Zdjęcie nr 2Śliczna, mała sunia szuka domu! - Zdjęcie nr 3Śliczna, mała sunia szuka domu! - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)