Razem 261 167 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Szukamy domu dla Pasji. Sunia została wyrzucona z samochodu w lesie w Tatrach. Kiedy ją znalazłam koczowała na leśnym parkingu podrywając się na każdy przejeżdżający samochód, miała pozdzierane całe opuszki na łapach. Ponieważ najbliższe schronisko woła o pomstę do nieba przyjechała ze mną do Gdyni. Została zaszczepiona na wściekliznę i choroby zakaźne, odrobaczona, odpchlona i wysterylizowana. Przeszła też miesięczne szkolenie socjalizacyjne, ponieważ bardzo żywiołowo reagowała na wszystkie napotkane stworzenia z ptakami włącznie. Teraz już jest ok, bawi się z psami, potrafi chodzić na smyczy chociaż czasami ciągnie, reaguje na przywołanie. Niestety źle reaguje na koty. Zachowuje czystość w domu, nie niszczy, nie szczeka i nie wyje kiedy jest sama w domu. Nie ma choroby lokomocyjnej, przyjechała z Zakopanego pociągiem bez problemu. Super do dzieci. Nie przejawia żadnej agresji do ludzi, trochę nie lubi mundurowych i nietrzeźwych. Wszystko pozwala przy sobie zrobić, nie ma problemu z podawaniem leków. Jest młoda, góra 2 lata, żywiołowa, uwielbia biegać i wchodzić do wody. Średniej wielkości, 17 kg, szczupła, szorstkowłosa czarna podpalana, w typie teriera. Gubi włos więc będzie do trymowania.

Aktualnie Pasja przebywa w okolicach Gdyni, warunkiem adopcji jest wizyta i umowa. Możliwa pomoc w transporcie.

Kontakt w sprawie adopcji:

tel 509-773-195

dziubek.dorot@wp.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 06.10.2016 22:18
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 495519
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Oaza łagodności, kochająca dzieci, wychowana w domu Pasja, p - Zdjęcie nr 1Oaza łagodności, kochająca dzieci, wychowana w domu Pasja, p - Zdjęcie nr 2Oaza łagodności, kochająca dzieci, wychowana w domu Pasja, p - Zdjęcie nr 3Oaza łagodności, kochająca dzieci, wychowana w domu Pasja, p - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)