Razem 261 170 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Bary- to wyjątkowy pies. Ma ok 6 lat i ogrom złych doświadczeń. Niesamowite jest to, że nadal kocha człowieka. Trafił do schroniska z ranami na pysku, bliznami na nosie, z opuchniętą moszną i kulawą łapą, ze śrutem w ciele! Jego sierść zbita była i filc, pod którym zbierała się ropa. Dziś Bary po zabiegach i leczeniu wygląda dużo lepiej, jest już wykastrowany i zachipowany. Prowadzimy konsultacje odnośnie łapki. Bary jest już po konsultacji ortopedycznej i ma szansę na operację złamanej tylnej łapy w klinice w Gdańsku, jednak po operacji będzie wymagał specjalistycznej rehabilitacji i opieki w warunkach domowych. Bary swoim cudownych charakterem i wyglądem zbliżonym do Leonbergera skradł serca wielu wolontariuszy, dlatego też zorganizowano zbiórki pieniędzy na jego leczenie i rehabilitację. Osoba, która podejmie się opieki nie będzie ponosić kosztów jego leczenia. Prosimy o dom tymczasowy lub stały dla tego cudownego psa.

Bardzo zależy nam na szybkim znalezieniu domku dla Barego, ponieważ pobyt w schronisku źle wpływa na jego psychikę, po każdym spacerku nie chce wracać do boksu. To naprawdę przykre uczucie, gdy wnosimy go tam siłą,bez domku także nie będzie możliwe podjęcie się operacji ani rehabilitacji. prosimy pomóżcie.

Kontakt w sprawie Barego pod nr telefonu 502 732 325

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 06.10.2016 19:03
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 495495
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Bary, wspaniały kudłacz kochający człowieka, wyjątkowy pies - Zdjęcie nr 1Bary, wspaniały kudłacz kochający człowieka, wyjątkowy pies - Zdjęcie nr 2Bary, wspaniały kudłacz kochający człowieka, wyjątkowy pies - Zdjęcie nr 3Bary, wspaniały kudłacz kochający człowieka, wyjątkowy pies - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)