Razem 260 502 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Śmieszka (nr rej. P-51/16) wg. oceny schroniska urodzona w około 2003 r. W schronisku jest od lipca 2009 roku, przyjechała z ul. Kawaleryjskiej z jednostki wojskowej. To niska sunia, niestety z ogromną nadwagą. Śmieszka jest sunią wycofaną, całe dnie spędza w budzie, boi się z niej wyjść :( Zero ruchu spowodowało odłożenie się wielu nadprogramowych kilogramów, które bardzo suni ciążą. Śmieszka ma praktycznie zerowe szanse na adopcje, ponieważ ludzie odwiedzający schronisko nawet jej nie widzą :( Śmieszka wyprowadzona na wybieg trzyma się z daleka od ludzi, nie daje się pogłaskać, bardzo się boi ale nie jest agresywna. Bardzo dobrze dogaduje się z psami. Jest wysterylizowana i gotowa do adopcji. W nowym domu, otoczona opieką i mając codziennie bliski kontakt z człowiekiem na pewno przełamie się i pozbędzie strachu.

Tylko, czy ktoś da jej szansę...?

tel. 511 349 270

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 02.10.2016 23:10
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 494748
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Śmieszka, cudna sunia zupełnie zapomniana, bez szans na szcz - Zdjęcie nr 1Śmieszka, cudna sunia zupełnie zapomniana, bez szans na szcz - Zdjęcie nr 2Śmieszka, cudna sunia zupełnie zapomniana, bez szans na szcz - Zdjęcie nr 3Śmieszka, cudna sunia zupełnie zapomniana, bez szans na szcz - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)