Razem 263 654 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Tytus to duży kilkuletni pogodny pies uwielbiający ludzi. Przybłąkał się bardzo wychudzony na osiedle jednego z podwarszawskich miast ciągnąc łańcuch przyczepiony do szyi. Udało nam się zorganizować Tytusowi dom tymczasowy pod Warszawą. Tytus jest pogodny, radosny, uwielbia się przytulać i mieć koło siebie ludzi. Coraz dłużej skupia się na przewodniku, z radością przybiega na zawołanie, uwielbia smaczki które dostaje w nagrodę za dobre zachowanie lub wykonanie komendy.

Kocha towarzystwo ludzi w każdym wieku, bardzo lubi być głaskany i czesany, uwielbia spacery. W mieszkaniu zachowuje czystość, choć zostawiony sam w domu może narobić lekkiego bałaganu próbując wydostać się za opiekunem. Nie nadaje się na stróża: na podwórko wpuści każdego serdecznie go witając - moze wystraszyć jedynie posturą. Z akceptacją kotów bywa różnie, za to akceptuje konika, który czasem odwiedza go na podwórku. Ma dość silny instynkt łowiecki – szczególnie jeśli coś przed nim ucieka.

Tytus jest pod opieką behawiorysty, ma bowiem trudności w relacjach z innymi psami (dlatego idealny byłby dla niego dom bez innych psów), lęki wynikające z nowych sytuacji i miejsc przejawiające się nadmiernym podekscytowaniem. Trochę boi się także grzmotów i wystrzałów. Pracy wymaga także nauka chodzenia na smyczy (chociaż tu poczynił już ogromne postępy i można już powiedzieć, że ładnie spaceruje) ale we wszystkich powyższych dziedzinach Tytek zrobił spore postępy i jego zachowanie bardzo dobrze rokuje.

Tytus szuka spokojnego, konsekwentnego opiekuna z doświadczeniem w wychowaniu psów, bo dość szybko wyczuwa komu może „wejść na głowę”, jego zachowanie wymaga jeszcze sporo pracy, gdyż prawdopodobnie w swoim życiu nie otrzymał odpowiedniego „psiego wykształcenia”. Jest to pies, który potrzebuje jasnych zasad i konsekwencji w postępowaniu z nim, co wiąże się z poświęceniem mu czasu i uwagi. Jest tego wart, bo przy dość pospolitej urodzie jest w nim coś, co od razu wzbudza sympatię i ciepłe uczucia, a jego śliczne oczy wyrażają ufność i przywiązanie do człowieka.

Pies jest wykastrowany, zostanie zaczipowany.

Więcej informacji o psiaku: tel. 668 152 186

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 02.10.2016 11:44
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 494685
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Radosny Tytus, proludzki, bardzo pojętny psiak szuka domu! - Zdjęcie nr 1Radosny Tytus, proludzki, bardzo pojętny psiak szuka domu! - Zdjęcie nr 2Radosny Tytus, proludzki, bardzo pojętny psiak szuka domu! - Zdjęcie nr 3Radosny Tytus, proludzki, bardzo pojętny psiak szuka domu! - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)