Razem 263 264 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Drops to jeden z tych psiaków o którym można powiedzieć, że są idealne. Super ładnie chodzi na smycz, lubi się bawić, wspaniale dogaduje się z innymi kolegami, uwielbia kontakt z człowiekiem i jest bardzo grzeczny. Do tego jest śliczny i ma ładną sierść. Drops to psiak, który jest mega pozytywny i jest zaprzeczeniem teorii, że psy ze schroniska są psami trudnymi. Choć przez ostatnie trzy lata przebywał w schronisku, nie stracił nic z psiej radości i optymizmu, zachowuje się tak jakby całe życie spędził na kanapie. Obecnie Drops przebywa w hoteliku w Ostrowcu Świętokrzyskim i marzy o domku do którego będzie mógł wnieść wiele radości w zamian za opiekę. Drops ma niespełna pięć lat, więc nie jest psim podlotkiem tylko młodym zdrowym psiakiem, który bardzo szybko zaaklimatyzuje się w przyszłym domku jeśli tylko poczuje się bezpieczny i kochany.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się bliżej z tak idealnym psiakiem jakim jest Drops.

Szukamy dla Dropsa domku w całej Polsce, w razie konieczności pomożemy z organizacją transportu. W trosce jednak o dobro Dropsa, zapewniamy sobie prawo do wizyty przed i po adopcyjnej.

Kontakt

Iwona, tel. 883-385-989

iwona.piot@onet.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 28.09.2016 19:06
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 494153
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Drops pozytywny, młody PIES IDEALNY, radosny i śliczny pies - Zdjęcie nr 1Drops pozytywny, młody PIES IDEALNY, radosny i śliczny pies - Zdjęcie nr 2Drops pozytywny, młody PIES IDEALNY, radosny i śliczny pies - Zdjęcie nr 3Drops pozytywny, młody PIES IDEALNY, radosny i śliczny pies - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)