Razem 261 163 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Klara to niezwykły pies z niezwykle smutną historią. Miała dom i kochającą rodzinę, ale jej właściciel zmarł, a wkrótce spłonął również dom. Mimo to Klara wiernie trwała na swojej posesji i czekała - nie wiadomo tylko na co. Kiedy zabraliśmy ją do przechowalni szybko przekonaliśmy się, że nie będzie nam z nią łatwo - kiedy tylko spuszczaliśmy z niej wzrok próbowała uciec. Kilka razy jej się to udało - za każdym razem wracała tam, gdzie skończyło się jej szczęśliwe życie. Dziś mieszka w kojcu, ponieważ nie chcemy dopuścić do tego, aby coś jej się stało. Na wybieg wychodzi tylko pod nadzorem wolontariuszy. Klara to naprawdę wspaniała suczka, zdecydowanie zbyt długo cierpi w samotności. Powinna mieć dom i znaleźć kochającego człowieka. Zasłużyła na to jak nikt inny. Kiedy tylko widzi przyjazną twarz wciska pyszczek w kraty kojca i pozwala się głaskać. Przyznam szczerze, że obcowanie z nią wpływa na mnie uspokajająco, Klara dosłownie mnie odstresowuje. Jest spokojna, zgodna, ładnie chodzi na smyczy. To dominująca suczka, więc prędzej dogada się z psem niż inną samicą, ale myślę, że jest na tyle młoda, iż da się przyzwyczaić. Kto pokocha naszą Klarę? Moje serce skradła od razu. Mam nadzieję, że skradnie również wasze.

Obowiązuje wizyta przed/po adopcyjna, umowa adopcyjna.

Tel w sprawie adopcji: 513 270 054 e-mail: czikita01@o2.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 24.09.2016 22:45
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 493443
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Niezwykła Klara, łagodna, czarna piękność w krawacie, pokoch - Zdjęcie nr 1Niezwykła Klara, łagodna, czarna piękność w krawacie, pokoch - Zdjęcie nr 2Niezwykła Klara, łagodna, czarna piękność w krawacie, pokoch - Zdjęcie nr 3Niezwykła Klara, łagodna, czarna piękność w krawacie, pokoch - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)