Razem 260 693 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Rosa jest suczką, która stroni od nieznanych sobie ludzi. Trafiła do schroniska, gdy otrzymaliśmy telefon, że jacyś ludzie pozbyli się suki ze szczeniętami. Rosę zastaliśmy bardzo wystraszoną, chudą, lecz bez szczeniaków. Były one na tyle młode, że z pewnością nie poradziłyby sobie same, więc nie dawało nam to spokoju. Zaczęliśmy akcję poszukiwawczą, odnaleziony były właściciel nie współpracował, podawał nieprawidłowe informacje. Dostaliśmy jednak zgłoszenie, że kilka dni przed przyjęciem Rosy do nas, do pobliskiego schroniska trafiły szczenięta łudząco ją przypominające. Były to szczenięta Rosy-zostały do nas niezwłoczne przywiezione. Radość z połączenia rodziny była nie do opisania. Nieznane są nam poprzednie losy Rosy, lecz możemy przypuszczać, że została skrzywdzona. Rosa szuka odpowiedzialnego i cierpliwego opiekuna, który pokaże jej, że człowiek to nie tylko zło, ale także miłość i zrozumienie. Jest średniej wielkości, młodą suczką. Aktualnie przebywa w pasłęckim schronisku, niedaleko Elbląga, jednak jesteśmy w stanie pomóc przy ewentualnym transporcie do nowego domu.

Dane kontaktowe:

Kasia-792 074 136

Ania- 509 705 880 (numer nieaktywny od 04.09 do 11.09)

email: anna.barchanowicz@tlen.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 11.09.2016 12:33
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 490740
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Rosa, młoda, średniej wielkości suczka skrzywdzona przez czł - Zdjęcie nr 1Rosa, młoda, średniej wielkości suczka skrzywdzona przez czł - Zdjęcie nr 2Rosa, młoda, średniej wielkości suczka skrzywdzona przez czł - Zdjęcie nr 3Rosa, młoda, średniej wielkości suczka skrzywdzona przez czł - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)