Razem 263 377 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

SABA NIGDY NIE MIAŁA KOCHAJĄCEGO DOMU! BARDZO PROSIMY O UDOSTĘPNIENIA!

Saba to około 8-letnia, wysterylizowana sunia, która całe życie marzy o kochającym opiekunie i własnym, ciepłym kącie. Trafiła do schroniska około 6 lat temu, jako młoda, lecz bardzo wycofana i wystraszona sunia. Na widok człowieka kuliła się, nie dawała się głaskać, bardzo bała się kontaktu z ludźmi. Tak długi pobyt w schronisku utwierdzał ją w jej strachu i lękach. Przez wiele lat nie robiła żadnych postępów. Saba w maju została wyciągnięta zza krat i obecnie przebywa w domowym hoteliku pod Lublinem. Jest bardzo spokojna i grzeczna, świetnie dogaduje się z innymi pieskami, jest cudownym towarzyszem powolnych spacerów, pięknie chodzi na smyczy. Bez problemu zostaje sama w domu, swoje potrzeby załatwia tylko na podwórku. Otworzyła się już na ludzi, zaczęła ufać, ale nadal jest nieśmiała. Choć ta nieśmiałość dodaje jej uroku. Saba jest w bardzo dobrej kondycji i czeka na wspaniały domek, który pokocha ją całym sercem i nie będzie przekreślał suni ze względu na jej wiek... Pomożemy w zorganizowaniu transportu do dobrego domku.

Kontakt: 783 379 060

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 01.09.2016 11:59
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 488763
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Saba, spokojna, bardzo grzeczna i przyjazna sunia NIGDY NIE - Zdjęcie nr 1Saba, spokojna, bardzo grzeczna i przyjazna sunia NIGDY NIE - Zdjęcie nr 2Saba, spokojna, bardzo grzeczna i przyjazna sunia NIGDY NIE - Zdjęcie nr 3Saba, spokojna, bardzo grzeczna i przyjazna sunia NIGDY NIE - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)