Razem 263 270 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Kujawiak (nr. rej. P-1518/15) przyjechał do Schroniska 05.11.2015 r ul. Kujawskiej. Jest dużym i silnym psem w typie owczarka niemieckiego. Jego niebanalna uroda oraz inteligencja nie sprawią że trudne schroniskowe życie będzie łatwiejsze, wręcz przeciwnie. Kujawiak potrzebuje domu i odpowiedzialnego opiekuna aby pokazać jak wiele czułości drzemie w jego psim sercu. Jest psem troszkę nieufnym w pierwszych kontaktach z człowiekiem, ale absolutnie nie wykazuje przy tym lęku czy agresji. Raczej mówi "musisz zasłużyć na moją uwagę" - kiedyś powierzył swoje serce niewłaściwemu człowiekowi i zawiódł się, stąd ten początkowy dystans. Na szczęście taki stan nie trwa długo i po jakimś czasie sam doprasza się o pieszczoty oraz zabawę. Kujawiak uwielbia długie spacery więc najlepszym opiekunem dla niego byłaby osoba aktywna. Jest psem inteligentnym, nauczył się już poprawnego chodzenia na smyczy. Może zamieszkać z suczką. Dogadanie się z samcami nie zawsze mu się udaje. Pies znajduje sie w Schronisku dla Zwierzat w Białymstoku.

Więcej informacji udzieli Patrycja 516 657 298

lub bezpośrednio schronisko 85 675 37 00

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 24.08.2016 11:05
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 487211
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Przepiękny Kujawiak, czarny podpalany w typie OWCZARKA adopc - Zdjęcie nr 1Przepiękny Kujawiak, czarny podpalany w typie OWCZARKA adopc - Zdjęcie nr 2Przepiękny Kujawiak, czarny podpalany w typie OWCZARKA adopc - Zdjęcie nr 3Przepiękny Kujawiak, czarny podpalany w typie OWCZARKA adopc - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)