Razem 261 297 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Pilnie szukamy domu dla Ozika, dużego, miłego psiaka, który trafił do schroniska już ponad rok temu. Na początku był trochę nieufny, oszczekiwał obce osoby, nie bardzo miał ochotę na kontakt z człowiekiem. Podejrzewamy, że takie zachowanie było wynikiem złych warunków bytowych w których przebywał wcześniej – pewnie był pozostawiony sam sobie, raz dziennie ktoś podał mu miskę z jedzeniem i na tym kończył się jego kontakt z człowiekiem.

W schronisku zaczął nawiązywać dobre relacje z opiekunami. Po paru miesiącach stał się psiakiem, któremu bardzo brakuje obecności ludzi i własnego domu.

Wiemy, że Ozik ma małe szanse na adopcję- starszy psiak nie wyróżniający się wyglądem. Ma ok 10 lat, jest w dobrej kondycji psychicznej i fizycznej. Jednak rozpoczął już jesień swojego życia i bardzo przydał by mu się przytulny kącik, w którym przeżyje jeszcze kilka lat.

Ozik jest łagodny, bardzo kontaktowy, cieszy się na widok wszystkich odwiedzających. Na pewno wzbudzi respekt swoją wielkością i wyglądem. Potrafi chodzić na smyczy.

Polecamy go do domu z ogrodem. Może zamieszkać na zewnątrz, jednak musi mieć porządną ocieplaną budę, ana zimowe mrozy przydało by mu się jakieś ciepłe pomieszczenie. Toleruje inne psy. Nie jest wybredny w jedzeniu. Za kawałek miejsca i odrobinę serca, ten kochany psi senior na pewno odwdzięczy się lojalnością i wiernością.

Jest zdrowy, odrobaczony, zaczipowany, wykastrowany.

Przebywa w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Racławicach koło Miechowa, ok. 40 km od Krakowa.

Istnieje możliwość pomocy w transporcie.

Kontakt:

Klaudia 606823810

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 18.08.2016 18:24
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 486354
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Ozik duży, starszy, bardzo potrzebujący domu psiak - Zdjęcie nr 1Ozik duży, starszy, bardzo potrzebujący domu psiak - Zdjęcie nr 2Ozik duży, starszy, bardzo potrzebujący domu psiak - Zdjęcie nr 3Ozik duży, starszy, bardzo potrzebujący domu psiak - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Katarzyna
Województwo: Kraków (Małopolskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Katarzyna
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)