Razem 263 396 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Rudy - adoptowany w 2009r, wrócił do schroniska dn 10.01.2016. Zagubiony, zdezorientowany nową sytuacją. 6 lat normalnego psiego życia we własnej rodzinie, we własnym domu z ogródkiem, z psim przyjacielem i nagle tragiczny zwrot. Starość, śmierć jednego z opiekunów i samotność odebrała Rudemu wszystko z dnia na dzień. Z ciepłego posłania w domu do schroniskowego boksu.

Rudy ma 9 lat, nie jest już ani uroczym szczeniaczkiem ani psem "modnej" rasy. Do pilnowania/stróżowania Rudy nie nadaje się. To pies, który był członkiem rodziny.

Rudy jest psiakiem bardzo kontaktowym proludzkim i raczej bezkonfliktowym w relacji z równie bezkonfliktowym psiakiem. Jest inteligentny, posłuszny i szybko się uczy. Ma idealne cechy psa kompana. Nadaje się do mieszkania w bloku. Umie zachowywać czystość i większość dnia spędzał w domu. Zna komendy "siad", "daj łapę", "głos", "leżeć" i "turlaj się" :)

Rudy uwielbia towarzystwo człowieka, ba! jest mu potrzebne jak powietrze. Gdy schronisko cichnie,Rudy płacze....Tęskni za domem.

Jest spokojnym i ułożonym psem. Cieszy się na widok człowieka, słucha się wolontariuszki na spacerach. Nie podbiega do inny psów. Ciągnie tylko na początku gdy wychodzi z boksu, jednak po paru metrach się uspokaja i ładnie idzie przy nodze. Dzieci kocha w każdym wieku, jest towarzyszem człowieka. Gdzie człowiek, tam i Rudy - nie opuszcza go na krok.

Jest energiczny, lubi pieszczoty, zabawy, przybiega na zawołanie. Kocha wodę, nie ważne czy mała kałuża, basenik w schronisku, rzeka czy jeziorko - on musi wejść do każdej.

rok urodzenia: 2007

kastracja/sterylizacja: tak

szczepienia: tak

chip: tak

stosunek do psów: pozytywny

stosunek do kotów: może ganiać

stosunek do dzieci: pozytywny

Obowiązuje wizyta przed i po adopcyjna oraz podpisanie umowy. Nie wydajemy psów na łańcuch ani do kojca. Nie dowozimy zwierząt. Adopcji może dokonać osoba pełnoletnia. Trzeba mieć ze sobą dowód osobisty, smycz i obrożę.

Kontakt: 728-344-081; (46) 855-25-82

e-mail: schroniskodlazwierzatzyrardow@gmail.com

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 15.08.2016 14:43
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 485669
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Rudy, rewelacyjny mix OWCZARKA grzeczny, bezkonfliktowy lubi - Zdjęcie nr 1Rudy, rewelacyjny mix OWCZARKA grzeczny, bezkonfliktowy lubi - Zdjęcie nr 2Rudy, rewelacyjny mix OWCZARKA grzeczny, bezkonfliktowy lubi - Zdjęcie nr 3Rudy, rewelacyjny mix OWCZARKA grzeczny, bezkonfliktowy lubi - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)