Razem 260 936 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Bosman to pies, którego historia wciąż pozostaje nieznana. Nie wiemy czy został skrzywdzony przez człowiek czy to, że trafił do schroniska sprawiło, że zamknął się w sobie i wymagał socjalizacji. Bosman to pies, który przez bardzo długi okres czasu mieszkał w boksie z trzema innymi czarnym psami i niewielkim Heniem. Problem polegał na tym, że w tym boskie nie było psa, który wychodziłby na spacery, każdy pies wymagał pracy, a niestety Bosman najwięcej. Jednak dzięki pracy wolontariuszy Bosmana udało się po paru latach przekonać, aby wyszedł, nie było to łatwe i wciąż nie jest, gdyż Bosman jest nadal nieufny. Podbiega do krat, aby się pokazać, ale zaraz czmycha do do tyłu i z pewnej odległości obserwuje. Przy wyjściach czasem grymasi, ale chce po prostu zwrócić na siebie troszkę naszej uwagi, uwielbia spacery, może chodzić i chodzić, ale kto mu zabroni po tylu latach w boksie, gdzie jedyne co widział to kraty. Bosman nie jest energicznym psem, rzadko okazuje uczucia, ale czasem na spacerze jak wolontariusz siedzi zdarza mu się podejść i ukradkiem dać buziaka. Nie jest jeszcze do końca ufny, ale cały czas pracujemy nad tym. Wszyscy jego koledzy z boksu znaleźli dom, może i jemu się uda, w końcu zrobił ogromny postęp.

Rok urodzenia: 2008

kastracja/sterylizacja: tak

szczepienia: tak

chip: tak

stosunek do psów: neutralny

stosunek do kotów: nieznany

stosunek do dzieci: nieznany

Kontakt: (46) 855-25-82; 502 989 829

e-mail: schroniskodlazwierzatzyrardow@gmail.com

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 14.08.2016 23:30
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 485524
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Bosman, wspaniały pies - okaż mu serce, a pokocha! - Zdjęcie nr 1Bosman, wspaniały pies - okaż mu serce, a pokocha! - Zdjęcie nr 2Bosman, wspaniały pies - okaż mu serce, a pokocha! - Zdjęcie nr 3Bosman, wspaniały pies - okaż mu serce, a pokocha! - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)