Razem 263 477 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Nr rejestru 16/15

Rok urodzenia ok. 2009 r.

„Niemal codziennie ludki przechodzili obok mojego boksu i nikt nie zwracał na mnie uwagi. A ja stałem, patrzyłem, czekałem... Aż pewnego dnia przyszedł człowiek. Usiadł koło mnie, poczęstował przysmakami, podrapał po zadku. Polubiłem to i chyba tego gościa też. Przyniósł też jakiś sznurek z takim mniejszym i ubrał mnie w to. Początkowo uwierało i trochę przeszkadzało, ale to właśnie w tym dniu zmienił się mój świat. Wyszliśmy poza moje bezpieczne miejsce. Początkowo nie chciałem oddalać się zbytnio od „domu”, ale w końcu zdecydowałem się ruszyć dalej. I nie uwierzycie, ale istnieje inny świat poza boksem. Dziś nie znoszę wracać do kojca, robię to z oporami. A na wieść o spacerze podskakuję z radości jak szalony. Kocham wąchać, szperać, niuchać, kopać. Uwielbiam las! Nadali mi imię Lemmy (mam nadzieję, że nie od tego wokalisty Motorhead, który jest przecież paskudny). Jestem pogodnym kudłaczem, sięgam do kolona. Na spacerze nie szukam zwady, ale potrafię odpowiedzieć na zaczepkę. Chciałbym mieć swojego pana, wychodzić z nim na dłuuugie spacery, poczuć się chciany, kochany i bezpieczny….

Jest zaszczepiony i odrobaczony. Przebywa w Schronisku dla bezdomnych zwierząt w Celestynowie.

Po zwierzaka należy przyjechać osobiście -WYPEŁNIĆ ANKIETĘ - OBOWIĄZUJE WIZYTA PRZEDADOPCYJA - NAJLEPJEJ TEŻ BYŁO BY ABY ZAINTERESOWANY PRZYJECHAŁ I ZAPOZNAŁ SIĘ Z PSEM.

Kontakt

Kasia 501 71 55 58

kasia.ada91@gmail.com

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 14.08.2016 14:25
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 485471
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Lemmy, pogodny kudłacz, przyjazny psiak do adopcji! - Zdjęcie nr 1Lemmy, pogodny kudłacz, przyjazny psiak do adopcji! - Zdjęcie nr 2Lemmy, pogodny kudłacz, przyjazny psiak do adopcji! - Zdjęcie nr 3Lemmy, pogodny kudłacz, przyjazny psiak do adopcji! - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)