Razem 263 476 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Poznajcie najwspanialsza suczkę Sofi. Sofi jest mała i wyglądem przy pomina psa rasy Baset Bretoński. Ma ok. 3 lata, sierść ma rudą szorstkowłosą, z białą krawatką. Sofi jest sympatyczną suczką, bardzo łagodną, uległą i skromną. Ona nie oczekuje zbyt wiele. Jej zdaniem nie zasłużyła sobie na lepsze traktowanie niż do tej pory. Udowodnijmy jej że jest w błędzie. Że jej miejsce jest w domu nie w budzie, że głaskanie i okazywanie czułości to coś normalnego, a nie "pańska" łaska.

Sofi jest niesamowita. Tak kochanej, a jednocześnie bardzo skromnej suczki dawno nie mieliśmy w naszym domu tymczasowym. Dom który ja adoptuje będzie musiał nam obiecać, że sunia będzie traktowana jako członek rodziny, że pozwoli jej spać w domu, blisko opiekunów, że nie będą na nią krzyczeć tylko głaskać i rozpieszczać. Sofi jest bardzo uczuciową sunią.

Została najprawdopodobniej wyrzucona z samochodu niedaleko targowicy w Jaśle, gdzie chodziła wzdłuż drogi od kilku dni. Jest już wysterylizowana, wykąpana, odrobaczona, odpchlona i zaszczepiona. Czeka na dobry domek, jako pies kanapowy, absolutnie nie do budy.

Sunia przebywa w Jaśle, tel. 888303929

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 06.08.2016 11:10
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 484047
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Sofi- ok. 3letnia mała suczka, łagodna, przyjazna szuka domu - Zdjęcie nr 1Sofi- ok. 3letnia mała suczka, łagodna, przyjazna szuka domu - Zdjęcie nr 2Sofi- ok. 3letnia mała suczka, łagodna, przyjazna szuka domu - Zdjęcie nr 3Sofi- ok. 3letnia mała suczka, łagodna, przyjazna szuka domu - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)