Razem 263 269 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Hodie to niespełna 3 miesięczna sunia.

Koło Hodie nie można przejść obojętnie. Nie dość, że to uosobienie słodyczy, to w dodatku żywe srebro. :)

Hodie została znaleziona na polu, porzucona razem z innymi szczeniakami. Jeden ma już dom, trzy są niestety same w schronisku, a malutka Hodie trafiła do domu tymczasowego. Mieszka z dwoma dorosłymi psami i bardzo lubi ich towarzystwo. Nie jest nachalna i respektuje, jak jakiś nie życzy sobie z nią bliskiego kontaktu.

W stosunku do ludzi sunia jest przekochana, lubi być przytulana, chętnie rozdaje buziaki i podąża za opiekunem krok w krok.

Jest odważnym maluszkiem, nie przerażają jej nowe dźwięki, powierzchnie (beton, piasek, trawa, gałęzie, schody). To pewny siebie malec. Nie wykazuje agresywnych zachowań przy misce.

Lubi bawić się zabawkami, chętnie zajmuje się psimi gryzakami - teraz aktualnie zaczynają jej wypadać mleczaki, więc trzeba jej podsuwać przedmioty, które może gryźć i rzuć - specjalne kostki, misie, piłeczki.

Hodie nie sygnalizuje jeszcze potrzeby wyjścia na spacer, bo jest za malutka. Uczy się dopiero spacerowania na smyczy. Wyniesiona na dwór załatwia wszystkie potrzeby. :)

Hodie jest wesoła i rozbrykana. Docelowo będzie średnim bądź dużym psem ( być może koło 55-60 cm w kłębie), więc szukamy domu bez małych dzieci, które podczas zabawy mogłaby przewrócić. Przyszły opiekun musi być świadomy, że małą trzeba wszystkiego nauczyć, trzeba ją wychować i pokazać świat.

Może zamieszkać z innymi psami :)

Osoba, która ją adoptuje będzie miała niesamowicie wesołą, uśmiechniętą towarzyszkę u swego boku.

Hodie przebywa w domu tymczasowym w Łowiczu.

Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety/wizyta przedadopcyjna oraz podpisanie umowy. Hodie po osiągnięciu odpowiedniego wieku (zaraz po pierwszej cieczce) musi zostać wysterylizowana. Zabieg można przeprowadzić w lecznicy wet. w Łowiczu, na nasz koszt.

Hodie oczywiście nie zostanie wydana do mieszkania w budzie/kojcu/na łańcuchu.

Kontakt:

kajeczka@onet.eu

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 25.07.2016 16:05
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 481593
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
3 miesięczna Hodie, SZCZENIAK wesoły i rezolutny szuka domu! - Zdjęcie nr 13 miesięczna Hodie, SZCZENIAK wesoły i rezolutny szuka domu! - Zdjęcie nr 23 miesięczna Hodie, SZCZENIAK wesoły i rezolutny szuka domu! - Zdjęcie nr 33 miesięczna Hodie, SZCZENIAK wesoły i rezolutny szuka domu! - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)