Razem 261 170 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Roczny psiak został niedawno przerzucony przez parkan szkoły.Chyba pan chciał go na nauki posłac,szkoda tylko,że zapomniał,że szkoła w wakacje jest nieczynna.Przez 2 dni pies był bez jedzenia i wody,dopóki nie przyszedł dozorca ale tylko po to by go wyrzucić z terenu.Jest bardzo łagodny i przyjacielski,kocha cały świat.Uwielbia zarówno dorosłych jak i dzieci,ładnie dogaduje się z innymi psami.Zawsze uśmiechnięty i zawsze z wiarą w lepszy los.Niestety jeśli Rudi nie znajdzie szybko choć kawałka podwórka trafi do bardzo złego schroniska gdzie zgaśnie.Żal serce ściska,że tak pogodny psiak straci wiarę w człowieka,za którego może wskoczyć w ogień.Kto pokocha Rudiego i uratuje przed smutnym końcem? Jest wykastrowany,odrobaczony i zaszczepiony.

tel. 538 822 838

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 21.07.2016 17:09
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 480994
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Rudi pilny psi uczeń przerzucony przez płot szkoły - Zdjęcie nr 1Rudi pilny psi uczeń przerzucony przez płot szkoły - Zdjęcie nr 2Rudi pilny psi uczeń przerzucony przez płot szkoły - Zdjęcie nr 3Rudi pilny psi uczeń przerzucony przez płot szkoły - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)