Razem 263 270 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Kuki to piękna duża sunia o wadze około 25 kg, mieszaniec z owczarkiem, ale smuklejsza delikatniejsza w budowie od owczarka. Kuki ma około dwa lata, jest zdrowa i wysterylizowana. Sunia dobrze dogaduje się z innymi psiakami z którymi teraz razem przebywa. Kuki jest bardzo energiczną sunią, to taka skacząca piłeczka stworzona dla ludzi aktywnych, lubiących sporty i zabawy z psem, sunia swoim potencjałem energetycznym mogłaby dorównać 5-6 u psom naraz. Jeśli ktoś poszukuje psa będącego wulkanem energii, powinien wybrać Cookie a na pewno nie będzie zawiedzony.

Teraz Kuki przebywa w hoteliku, gdzie jest jednym z wielu psiaków i nie ma możliwości aby mogła się w pełni wyszaleć, więc pewnie po adopcji będzie przez pewien czas jeszcze bardziej aktywna niż zwykle. Kuki potrzebuje odrobinę uwagi, aby ją ułożyć, ale z tym nie powinno być problemu, gdyż jak wiadomo owczarkowate, to bardzo inteligentne, podatne na szkolenia psy.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się bliżej z charakterem tej wspaniałej suni.

Dowieziemy Kuki do każdego miejsca w Polsce, ale w trosce o jej dobro, zastrzegamy sobie prawo do wizyty przed i po adopcyjnej.

Kontakt Olga 695491549 i Sylwia 503603501

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 19.07.2016 13:30
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 480474
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Kuki energiczna, piękna suczka w typie OWCZARKA ale drobniej - Zdjęcie nr 1Kuki energiczna, piękna suczka w typie OWCZARKA ale drobniej - Zdjęcie nr 2Kuki energiczna, piękna suczka w typie OWCZARKA ale drobniej - Zdjęcie nr 3Kuki energiczna, piękna suczka w typie OWCZARKA ale drobniej - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)