Razem 260 719 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Kika to 6-letnia suczka średniej wielkości. Z powodu pręgowanego umaszczenia trochę przypomina miniaturowego amstaffa. Nie ma wyjątkowej, przyciągającej ludzką uwagę urody, jej historia niczym nie różni się od setek innych, jednak wierzę że znajdzie się osoba dla której Kika będzie TYM wymarzonym i jedynym psem. Osoba, której będzie wierną przyjaciółką do końca swoich dni. Nie wiemy czyim była psem, czy mieszkała w domu czy była niechcianym prezentem przeganianym z kąta w kąt. Jej losy znamy od chwili gdy pewien „człowiek” przerzucił ją przez płot schroniska i zostawił. Od tej pory Kika mieszkała w zimnym, smutnym boksie. Pokazała wszystkim jaką jest wspaniałą i mądrą suczką, jednak przez 3 lata nie znalazł się nikt chętny by ją adoptować…. Aktualnie Kika mieszka w domu tymczasowym i nadal czeka na SWÓJ WŁASNY, STAŁY DOM. Kika jest łagodną suczką, która uwielbia dzieci i będzie świetną towarzyszką dla całej rodziny. Jest spokojna, nie zmusza opiekunów do zbyt aktywnego trybu życia, chociaż uwielbia długie spokojne spacery po łąkach czy lesie. Suczka dogaduje się z innymi równie łagodnymi psami, chętnie zawiera nowe znajomości z czworonożnymi kumplami. W domu zachowuje czystość, potrafi również grzecznie zostać sama na kilka godzin pod nieobecność opiekunów. Lubi też spacery po mieście, nie boi się samochodów, hałasu czy tłumu obcych ludzi. Kika jest wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczona i posiada książeczkę zdrowia.

WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE, ale domu szukamy na terenie całej Polski!

Kontakt 666-053-026 lub 604-101-165

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 12.07.2016 13:33
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 479104
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Mądra, spokojna Kika do kochania od zaraz! - Zdjęcie nr 1Mądra, spokojna Kika do kochania od zaraz! - Zdjęcie nr 2Mądra, spokojna Kika do kochania od zaraz! - Zdjęcie nr 3Mądra, spokojna Kika do kochania od zaraz! - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)