Razem 263 267 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Imię: CZARLI

wiek: 1,5 ROKU

wielkość: PRZED KOLANO- ok. 13-15KG

sierść: CZARNA, DŁUŻSZA, MIĘKKA

stosunek do psów: POZYTYWNY DO PSÓW I SUCZEK

stosunek do kotów: NIE PRZEJAWIA AGRESJI, JEST ZACIEKAWIONY I MERDA WESOŁO OGONEM. MOŻE BYC NA POCZĄTKU UPIERDLIWY ;)

inne informacje: ŁAGODNY, WESOŁY, W PIERWSZYM KONTAKCIE OSTROŻNY.

WYKĄPANY I WYSZCZOTKOWANY

Wykastrowany: TAK

Czarli - ok. 17-miesięczny, średniej wielkości psiak (sięga poniżej kolana) który został wyrzucony z samochodu nieopodal lasu. Ma piękną, miękką czarną sierść, zwisające uszka i uśmiech od ucha do ucha. Czarli jest sympatycznym i łagodnym psem. Dzisiaj zaskoczył nas na spacerze, gdyż szybko zrozumiał że na smyczy nie należy ciągnąć. Bardzo delikatnie podejmuje pokarm i smaczki z ręki. Rewelacyjnie dogaduje się ze wszystkimi psami i suczkami, nawet tymi, które na niego warczą i skaczą.. Rownież powinien dogadać się z kotami. Czarli na pewno nigdy wcześniej nie mieszkał w domu, jednak jak widać na zdjęciach wcale mu to nie przeszkadza by zostać domowym lub półdomowym pieskiem. Czarli jest zagrożony wywózką do schroniska, dlatego domek jest pilnie poszukiwany, choćby tymczasowy. To młody psiak, którego jeszcze można sobie ułożyć i nauczyć wielu sztuczek. Czarli został wykastrowany, zaszczepiony i odrobaczony oraz wykąpany i wyczesany. Bardzo prosi o nowy domek, który już go nie wyrzuci.

----------------

Czarli został wyrzucony z samochodu na skrzyżowaniu Józefów- Duląbka w paskudny deszczowy dzień. Pies cały wieczór aż do późnych godzin biegał jak oszalały po drodze nie wiedząc co się dzieje. Potrzebuje teraz chociaż domu tymczasowego. Dogaduje się ze wszystkimi suczkami,do samców nie sprawdzono. Będzie wykastrowany, jeśli uda się znaleźć mu chociaż tymczasowe miejsce do czasu adopcji. W przeciwnym razie pojedzie do schroniska. Gmina nie posiada punktu, a my wszystkich psów nie jesteśmy w stanie u siebie trzymać.

Od 02.05.2016r pod opieka gminy Dębowiec

Czarli przebywa w Jaśle.Tel.888 303 929

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 11.07.2016 12:15
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 478916
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Młodziutki, nieduży Czarli, czarna kudłata piękność, łagodny - Zdjęcie nr 1Młodziutki, nieduży Czarli, czarna kudłata piękność, łagodny - Zdjęcie nr 2Młodziutki, nieduży Czarli, czarna kudłata piękność, łagodny - Zdjęcie nr 3Młodziutki, nieduży Czarli, czarna kudłata piękność, łagodny - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)