Razem 263 270 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Dwie suczki, prawdopodobnie mama z córcią, zostały wywiezione daleko od domu i porzucone na pastwę losu. Przez 1,5 miesiąca błąkały się i szukały ratunku. Na szczęście zostały zauważone przez osobę, której nie był obojętny ich los. Uruchomiła ona łańcuszek ludzi, dzięki którym udało się znaleźć dla nich dom tymczasowy. Tu będą czekać na nowych opiekunów.

Saga ( biała suczka) ma około 2 lat i waży 10 kg.

Dała się poznać z bardzo dobrej strony; jest grzeczna, cicha, wobec innych zwierząt obojętna. Jedynie na koty reaguje nerwowo. Robi postępy w nauce chodzenia na smyczy. Pozostawiona sama w domu nic nie niszczy i cierpliwie czeka na powrót swojej pani. Zaliczyła już wizytę u weterynarza. Została odpchlona, odrobaczona i zaszczepiona. Przed adopcją zostanie wysterylizowana.

Iga (czarna) ma około 10 miesięcy i waży 7,30 kg. Jest przyjaźnie nastawiona do innych zwierząt, nawet kotów. Ma w sobie mnóstwo energii. Jest zdrowa i szalona, jak na szczeniaka przystało. Obecnie jest w wieku, kiedy chętnie uczy się nowych rzeczy. Obecnie pobiera lekcje chodzenia na smyczy. Podobnie jak Saga, została odrobaczona, odpchlona i zaszczepiona. Przed adopcją również zostanie wysterylizowana.

Obie suczki mają śliczne umaszczenie. Są długowłose, mają piękne, puszyste ogonki, ale jeszcze ich nie eksponują. Jednak obie szybko nabierają zaufania i to tylko kwestia czasu, kiedy ich uroda rozkwitnie.

Saga i Iga są bardzo z sobą zżyte. Bylibyśmy szczęśliwi, gdyby znalazły wspólny dom, ale możliwa jest też adopcja osobno.

Wszelkie informacje dotyczące suczek, tylko pod podanym numerem telefonu.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 10.07.2016 07:06
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 478775
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (8)
 
Niechciane, porzucone...dwie suczki proszą o dom. - Zdjęcie nr 1Niechciane, porzucone...dwie suczki proszą o dom. - Zdjęcie nr 2Niechciane, porzucone...dwie suczki proszą o dom. - Zdjęcie nr 3Niechciane, porzucone...dwie suczki proszą o dom. - Zdjęcie nr 4Niechciane, porzucone...dwie suczki proszą o dom. - Zdjęcie nr 5Niechciane, porzucone...dwie suczki proszą o dom. - Zdjęcie nr 6Niechciane, porzucone...dwie suczki proszą o dom. - Zdjęcie nr 7Niechciane, porzucone...dwie suczki proszą o dom. - Zdjęcie nr 8
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Marta (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48609160440
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Psy Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)