Razem 263 405 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Conor to piękny, duży, bardzo wesoły i pogodny psiak. Mimo, że nie miał łatwego życia ( spędził 3 lata w schronisku) kocha ludzi, jest bardzo pozytywny. Ma ok. 5-6 lat. Conorek bardzo dobrze dogaduje się z suczkami- bardzo mile widziany dom z suczką rezydentką. Psiak jest bardzo dobrze socjalizowany, nie kłóci się o zabawki, nie jest „zazdrosny” o człowieka.

Bardzo lubi się bawić, kocha piszczące zabawki. Staramy się jak możemy wynagradzać psiakom brak domu, m. inn. Zapewniając im długie spacery ruch i zabawki. Conorek kiedy zobaczy nowe zabawki wprost składa się cały z radości, zachowuje się, jakby dostał gwiazdkę z nieba. Obserwując go możemy się wiele nauczyć- mimo że jest bezdomny i nie ma swojego miejsca na ziemi- potrafi cieszyć się z małych rzeczy.

Conorek jest łagodnym psem, nie ma problemów w kontaktach z obcymi- po paru minutach wywala brzuch do głaskania. Bardzo lubi spacerować, eksplorować nowe tereny. Interesuje go każdy najmniejszy ruch w trawie więc jest opcja, że będzie psem polującym- być może odpada puszczanie luzem ze smyczy. Na ogrodzonym terenie nie próbuje uciekać. Nie jest natarczywy ani nachalny, jednak z wdzięcznością przyjmuje każdy objaw uwagi ze strony człowieka.

Conor to piękny, wesoły, kochający ludzi pies, zasługujący na coś więcej niż ludzka obojętność. Może zamieszkać w domu z dziećmi. Jest psem, który potrzebuje dużej dawki ruchu i zajęcia, inaczej będzie nieszczęśliwy.

Nie zostanie wydany do kojca ani na łańcuch!!

Conor przebywa pod Łodzią. Jest zdrowy, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany.

Jeśli mieszkasz w innym mieście – pomożemy w transporcie.

Kontakt:

Iwona 600 002 436

info@skrzydlatypies.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 05.07.2016 22:53
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 477926
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Conor piękny, łagodny, aktywny psiak jak mix leonberger szu - Zdjęcie nr 1Conor piękny, łagodny, aktywny psiak jak mix leonberger szu - Zdjęcie nr 2Conor piękny, łagodny, aktywny psiak jak mix leonberger szu - Zdjęcie nr 3Conor piękny, łagodny, aktywny psiak jak mix leonberger szu - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)