Razem 263 396 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Imię: Bacuś

Rasa: mieszaniec średniej wielkości

Płeć: samiec

Wiek: 10+

Chip: tak

Odrobaczenie: tak

Szczepienia: tak

Płodność: kastrowany

Miejsce Pobytu: okolice Krakowa

Stosunek do dzieci: neutralny / pozytywny

Stosunek do psów: neutralny / pozytywny

Stosunek do kotów: raczej neutralny

Bacuś, to psi senior o genialnym usposobieniu i (już) dobrej kondycji fizycznej. Początki naszej znajomości nie były sielankowe. Bacuś, znaleziony na Podhalu, był w fatalnym stanie psychicznym, do tego w momencie znalezienia był bardzo zmęczony, chudziutki i miał złamaną przednią łapkę - wpadł pod samochód. Miał szczęście - zaopiekowali się nim dobrzy ludzie. Łapka się zrosła, Bacuś doszedł do siebie, nabrał ciałka, bardzo się otworzył na człowieka, ale co dalej? Odwieźć do schroniska? Szukać właściciela? Nic z tego! Postanowiliśmy wziąć go pod skrzydła naszej Fundacji.

Nie bardzo wiadomo skąd się wziął. Prawdopodobnie urwał się z łańcucha, miał dość mocno wytartą sierść na szyi. Może oszołomiony wolnością wpadł wprost pod samochód. Nie wiemy.

Bacuś jest pod naszą opieką od początku maja 2016, mieszka w psim hotelu, gdzie ma dużo psiego towarzystwa, fajnych opiekunów, trawkę do wąchania i kanapę pod balkonem, na której uwielbia się wylegiwać. Widok Bacusia zachwyconego wąchaniem trawy czy możliwością swobodnego chodzenia wciąż jest dla nas bezcenny!

Bacuś nie potrzebuje już dużo ruchu, nie jest psem bardzo absorbującym. Wystarczy, żeby obok niego był człowiek, który pomyzia za uchem, porzuca smaczki, za którymi Bacuś uwielbia "biegać", weźmie na spokojny spacer.

Bacuś jest psem bardzo zrównoważonym, pewnym siebie, nie ekscytuje się z byle powodu, nie zaczepia, jak nie musi, a wesoło merdający ogon niemal ciągle jest w ruchu.

Jesteśmy pewni, że życie nie rozpieszczało Bacusia, jego oczy mówią więcej niż byśmy chcieli sobie wyobrazić. Jesteśmy też pewni, że Bacuś doczeka dnia, kiedy będzie mieć kochającego opiekuna. Tylko swojego opiekuna.

Mamy świadomość, że telefon w sprawie adopcji Bacusia raczej nie będzie się urywać. Mamy świadomość, że nie szybko znajdzie się ktoś, kto zechce go adoptować.

A może jednak... Warto dać Bacusiowi szansę na fajne i godne życie, nawet jeśli miałby to być tylko rok, dwa, może trzy lata fajnego życia - warto!

Kontakt w sprawie pomocy, adopcji, uzyskania więcej info:

Fundacja Skrzydlaty Pies

Kasia tel. 606 962 357

info@skrzydlatypies.pl

---

pamiętaj:

- adopcja zwierzęcia musi być przemyślana

- złożenie oferty nie jest jednoznaczne z otrzymaniem zwierzęcia

- zastrzegamy sobie prawo wyboru domu dla zwierzaka

- osoba chcąca adoptować zwierzę zgadza się na wizytę przed adopcyjną oraz wizyty już po adopcji

- bezwzględnym warunkiem adopcji zwierzęcia jest podpisanie umowy adopcyjnej

- wszystkie zwierzęta są kastrowane, jeśli z różnych powodów kastracja nie mogła być przeprowadzona przed adopcją, Nowy Dom jest zobowiązany do przeprowadzenia zabiegu

( wyjątkiem są zwierzęta rodowodowe, które są dopuszczone do rozrodu lub takie, których stan zdrowia nie pozwala na przeprowadzenie zabiegu)

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 02.07.2016 22:21
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 477362
Rubryka ogłoszenia: Psy
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Kochany, wesoły, łagodny senior Bacuś szuka domu - Zdjęcie nr 1Kochany, wesoły, łagodny senior Bacuś szuka domu - Zdjęcie nr 2Kochany, wesoły, łagodny senior Bacuś szuka domu - Zdjęcie nr 3Kochany, wesoły, łagodny senior Bacuś szuka domu - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kaja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kaja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Psy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)